אודות

directorחברת אריזת דירות בטוחה היא עוד חברה בקבוצת “הובלות הגלגל ואחסון בטוח”. חברתנו מתמחה ב אריזת דירות מקצועית ובטוחה גם של משרדים. החברה הוקמה לפני ארבעים שנה ושמרה מאז על מקצועיות ואמינות. עם השנים הרחבנו את השירותים הניתנים על ידי החברה לתחום סידור הבית גם לפני המעבר וגם במקום החדש אליו עוברים כל הארגזים והחפצים.

כאשר עומדים בפני מעבר דירה, צריך לארוז את כל תכולתה בצורה מסודרת, טובה ובטוחה, לשם כך דרוש ידע. חברת אריזת דירות בטוחה מתמחה בכל תחומי האריזה ומעסיקה עובדים המיומנים בכל ההיבטים של אריזת דירה. כאשר לקוח מתקשר ומבקש הצעת מחיר איננו נותנים הצעת מחיר בטלפון. אנו שולחים אדם המתמחה בהערכת הכמות וסוג הציוד שזקוק למיון, אריזה, וסידור.

המומחה מטעם אריזת דירות בטוחה ירשום כמה ארונות צריך לפרק ולהרכיב במיקום החדש, כמה ארגזים דרושים כדי שכל הציוד בבית יהיה ארוז בצורה בטוחה. האם יש צורך להעביר תמונות יקרות ערך שצריכות אריזה מיוחדת לבל יפגעו וכו’ אחרי רישום מדויק והערכה תינתן ללקוח הצעת מחיר שתכלול את כל המרכיבים הכרוכים באריזה, פירוק רהיטים,הובלה, הרכבה וסידור הדירה.  כך, ידע הלקוח את עלות האריזה, ההובלה והפירוק מראש ולא יופתע אף אחד מהצדדים מכמות וסוג העבודה שיש לבצע. הכול נלקח בחשבון אין הפתעות והמחיר ידוע מראש.

בבעלות החברה שלנו מחסנים הממוקמים בראשון לציון מערב, בנויים מבטון ומחולקים לתאי אחסון בגדלים שונים, כך כל אחד יכול לאחסן בו את רכושו, מחפצים בודדים ועד תכולה של דירה גדולה. המחסנים מאובטחים ע”י חב אבטחה ומצלמות אשר מקליטות עשרים וארבע שעות ביממה. המחסנים מאווררים כך שהציוד שמאוחסן בו לא יינזק מחום קור ורטיבות.

חברתנו שומרת לאורך כל שנות פעילותה על אמינות ורמת שירות גבוהה. המטרה שלנו לתת ללקוחותינו שירות בכל תחומי העברת תכולה ואחסון. יש לנו עובדים נאמנים המתמחים בכל התחומים הקשורים במעבר דירה. שמנו לנו למטרה להיות הטובים ביותר בתחום  אריזת דירות. לנוחיות לקוחותינו כל השירותים הנחוצים נמצאים תחת קורת גג אחת.[אריזת דירות,עבודות נגרות,הובלת דירות,איחסון דירות וסידור הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *