אחסון דירות בטוח

אחסון דירות בטוחאחסון דירות הוא מצרך שלרבים אינו מוכר, אבל רבים אחרים זקוקים לו מכל מיני סיבות. אחת הסיבות היא יציאה לחוץ לארץ לשנתיים שלוש בעקבות עבודה או לימודים ולא רוצים להשאיר דירה ריקה אלא להשכיר אותה. המקרים היותר נפוצים בהם אנשים זקוקים לאחסנת דירה היא מעבר לבית חדש, אך קיים פער של זמן בין תאריך הפינוי לבין הכניסה לבית החדש. מומלץ לרכוש שירותי אריזה מקצועיים מחברת האחסון.

הצורך באחסון הדירה מעורר אצל אנשים רבים חרדה מפני נזקי רטיבות וחום שיגרמו לרהיטים ולמכשירי החשמל להתקלקל וגניבות. לכן קורה לא פעם שמתחילים לחלק את הדברים בין בני משפחה וחברים וכך גורמים למטרד לאחרים ולעצמם ויתרה מזאת דברים הולכים לאיבוד.

אנחנו ב”חברת אחסון בטוח” מספקים שירותי אחסנה ברמה הגבוהה ביותר בענף האחסנה בארץ ועומדים גם בסטנדרטים האירופים המחמירים ביותר.
המחסנים שלנו ממוקמים במערב ראשון לציון ברחוב אצל 35. המחסנים בנויים מבטון מחולקים לתאי אחסון בגדלים שונים כך שכל אחד יכול לקבל את התא המתאים לו ביותר מבלי לשלם על שטח מיותר. המחסנים מאווררים, נקיים למשעי, ומאובטחים 24 שעות ביממה על ידי מצלמות אבטחה.

לחברתנו יש שירות הובלות ומי שבוחר לאחסן ב”חברת אחסון בטוח” מקבל שירות מהבית עד המחסן ומהמחסן ליעד הסופי של כל החפצים. בזמן ההובלה והאחסון הרכוש מבוטח מרגע ההובלה אל המחסן שכל החפצים מגיעים לביתכם החדש או המחודש. מי שבוחר בשילוב של שרות אחסון והובלה מוזיל מאוד את העלויות.

בעת התקשרות לחברת אחסון בטוח אנחנו שואלים מספר שאלות בטלפון אך הצעת מחיר תקבלו רק לאחר שאדם מקצועי מטעם חברתנו יגיע לביתכם יבדוק מה צריך לאחסן ויעריך את נהפח של כל הציוד. שירות זה אינו כרוך בתשלום או בהתחייבות כל שהי מצדכם.
אם תחליטו לאחסן את תכולת ביתכם אצלנו תקבלו תא אחסנה בגודל הדרוש לכם כך שהציוד יאוחסן בנוחיות ולא בדחיסות שעלולה לפגום בו. מצד שני תא האחסון לא יהיה בשטח גדול מיותר כך שלא תשלמו על שטח ריק ומבוזבז.

יתרון גדול באחסון בחברתנו הוא שהמחסנים ממוקמים במרכז הארץ ולא באיה כפר נידח קל מאוד להגיע אלינו כך שאם תזדקקו להוציא חפץ או בגד מתא האחסון יהיה קל להגיע אליו.

הובלות