אחסון דירות

אחסון דירותרובנו לא זקוקים לאחסון דירות. אבל אם הגעתם למאמר זה אתם קרוב לוודאי בין מאות האנשים שכן זקוקים לשרות כזה מידי שנה. מתי כן צריך אחסון דירה?
לא פעם קורה שצריכים לפנות את הדירה אך הבית החדש עדיין לא מוכן, או שצריכים אחסון תכולת דירה לרגל נסיעה ארוכה לחוץ לארץ. יש גם סטודנטים שצריכים לאחסן את רכושם המועט בעת חופשת הקיץ, לחילופין משרדים שעורכים שיפוץ וצריכים מקום אחסון לציוד לתיקים המשרדיים

לחברת הובלות הגלגל יש מחסנים בראשון לציון. המחסנים בנויים מבטון ומחולקים למחסנים בגדלים שונים. כך, כל אחד יכול למצוא את תא האחסון בגודל המתאים לו. המחסנים ממוגנים עם מצלמות אבטחה ושמירה של עשרים וארבע שעות ביממה. המחסנים מבוטחים, כך שאם חלילה וחס יקרה משהו תקבלו פיצוי על הנזק שיגרם.

כאשר לקוח בוחר לאחסן את רכושו בחברת איחסון בטוח הוא מבטיח לעצמו שרכושו מאוחסן בתנאים הטובים ביותר, מוגנים מפני רטיבות, קור וחום. המחסנים של חברת איחסון בטוח מחוברים למערכת אוורור איכותית השומרת על הציוד מתנאי מזג האוויר השוררים מחוץ למבנים. כשאתם מאחסנים את המקרר, הטלוויזיה ושאר החפצים שיקרים לכם אתם רוצים למצוא אותם ללא פגע ומוכנים לשימוש בביתכם החדש, גם אם שהו באחסנה זמן ממושך. יש מחסנים בקיבוצים ומושבים שהפכו לולים ורפתות למחסנים שלא משתווים למחסנים הבנויים שלנו. יתרון גדול של חברתנו שהמחסנים נמצאים בלב גוש דן וכך אין צורך לבזבז זמן של נסיעה מחוץ לעיר.

כאשר אתם אורזים את רכושכם לקראת מעבר דירה אך צריכים לאחסן אותו לתקופה מסוימת חשוב לסדר את הארגזים במשאית כך שדברים שאולי תזדקקו להם בעת תקופת האחסנה יהיו קרובים לדלת המחסן שבו הם מאוחסנים. לכן כל מה שתרצו שיהיה בהישג יד צריך להיכנס ראשון למשאית ולהיכנס אחרון למחסן. משפחה עם ילדים שמאחסנת ציוד לתקופה של חצי שנה, בוודאי תזדקק לבגדים של המבוגרים  והילדים בעת חילופי העונות,. על כן בעת אריזת דירה צריך לרשום על כל ארגז למי הוא שייך ורישום של הפריטים הארוזים בו.
אם בחרתם בחברתנו תשנו בראש שקט ותדעו שרכושכם נמצא במקום בטוח.

אחסון דירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *