אחסון תכולת דירה בזמן מעבר דירה

אחסון תכולת דירהאת המושג אחסון רובנו מכירים מאחסון בבית של בגדי החורף בקיץ או אחסון הסוכה לשנה הבאה. אך בכל זאת יש אנשים שזקוקים לאחסון של חפצים רבים, לפעמים את כל תכולת הבית. כשנוסעים בשליחות לשנה שנתיים ורוצים להשכיר את הדירה צריך מקום לאחסן את תכולתו. יש מקרים בהם רכשנו בית חדש אך תאריך הכניסה נדחה למועד מאוחר יותר ממה שהובטח לנו, אבל צריכים לפנות את הדירה לחודש או יותר. מה עושים? מחפשים פתרונות אחסון.

חברת הובלות הגלגל היא חברה בעלת ותק של ארבעים שנה בתחום האחסון וההובלות. לחברתנו יש מחסנים בדרום מערב ראשון לציון. המחסנים בנויים מבטון, מחולקים לתאי אחסון בגדלים שונים. המחסנים מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר על ידי מצלמות אבטחה, והניקיון נשמר בהם בצורה מופתית, שרותי האחסון של חברת הגלגל מאפשרת לכם לישון בראש שקט בידיעה שרכושכם מאוחסן לבטח, הוא לא יירטב, לא יינזק מחום או קור מפני שהמחסנים מקורים ומאוררים עשרים וארבע שעות ביממה.

כאשר אתם זקוקים לאחסון תכולת הבית בזמן מעבר דירה חשובה צורת האריזה וההובלה. אם החלטתם על שירותי אריזה של חברתנו, נדאג בהתייעצות עמכם, איזה מהארגזים והציוד יהיו דרושים לכם בזמן תקופת האחסנה. לדוגמא, אם האחסנה מתרחשת בחודש אוגוסט והיא אמורה להמשך כחצי שנה, קרוב לוודאי שתזדקקו לבגדי החורף. לכן, ארגזים אלו צריכים להיות קרובים לדלת תא האחסון. אריזת דירה מקצועית לוקחת בחשבון צרכים מסוג זה. הצוות שלנו מסמן על כל ארגז מה בדיוק נמרץ נמצא בתוך הארגז ומאיזה חדר או ארון הוא נארז, בזכות אריזה מקצועית ובזכות המיקום הקרוב לכל מקום המרכז הארץ, הקרבה של המחסנים אל יישובי גוש דן והשפלה והגישה הקלה והבטוחה אל הציוד המאוחסן, חברת הגלגל ומגוון שירותיה הם הפתרון הטוב ביותר לאחסנת ציוד.

חברת הגלגל מספקת לכם את כל השירותים הנחוצים להעברת רכושכם עד ליעדו הסופי. אריזה, הובלה, אחסון הובלה לביתכם החדש, פריכה וגם סידור הבית עם או בלי מיון. בזמן ההובלה והאחסון הרכוש מבוטח. בין אם זוהי תכולת בית, תכולת משרד או כל ציוד אחר, אתם יכולים להיות רגועים שהם בידיים טובות.

home_organizing_570_007

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *