אחסנת תכולת בית – פתרון מצוין שלא מוכר לכולם

אחסנת תכולת ביתיש אנשים שלא יודעים דבר על אחסון ואחסנה אבל אנשים רבים מגיעים לשלב בחייהם בו הם זקוקים לשירותי אחסנה. אז מי זקוק לאחסנה? עסק שעובר למקום אחר או עובר שיפוץ, סטודנט שמחליף מקום לימודים בשנת הלימודים הבאה וזקוק לאחסון חפציו המועטים בעת חופשת הקיץ ועוד מקרים בלתי צפויים בחיים בהם צריך לאחסן חפצים בין אם בתא של מטר על מטר או תא אחסון רחב ידיים.

חברת אחסון בטוח יכולה לספק כל דרישה בתחום האחסנה. ברשותנו מחסנים במרכז הארץ באזור התעשייה של ראשון לציון. המחסנים בנויים מבטון, מחולקים לתאים בגדלים שונים, מאובטחים עשרים וארבע שעות ביממה על ידי מצלמות שחולשות על כל פינה ברחבי השטח. המחסנים מאווררים כך שכל הציוד המאוחסן אצלנו מוגן מפני קור, חום, ורטיבות ומכל פגעי הטבע.

כאשר הלקוח מתקשר כדי לברר פרטים על אחסנה, אנחנו מתאמים איתו פגישה ונציג מטעמנו יגיע לבית הלקוח, הנציג שלנו יעריך את היקף התכולה ואת גודל המחסן הדרוש לאחסון בטוח ומוח לגישה. עניין הגישה הנוחה לציוד המאוחסן, חשובה במיוחד כאשר מאחסנים תכולת דירה. קורה לא פעם שתאריך פינוי הדירה מגיע אך הדירה החדשה עדיין לא מוכנה ולא קיבלתם את המפתח. לפעמים נזכרים שצריכים דבר מה להוציא או להכניס למחסן, במיוחד עם יש ילדים והעונה מתחלפת וצריך להוציא בגדים מתאימים ולהכניס את הבגדים המיותרים.

לחברתנו יש שירותי אריזה מיומנים שיארזו לכם את כל הבית, ידאגו לפרוק ארונות ואריזתם בניילון עבה שימנע מהם כל נזק, ויסמנו כל ארגז בסימון בולט ובצורה כזו שתדעו למי במשפחה שייך הארגז ומה בדיוק נמרץ נמצא בו. כך יקל עליכם למצוא מה שאתם צריכים.

כל תא אחסון אצלנו ננעל בשני מנעולים מפתח אחד נמצא אצל הלקוח והמפתח השני נמצא בידי מנהל המחסנים. תא האחסון שלכם ייסגר בנוכחות שניכם ורק בנוכחות שניכם אפשר יהיה לפתוח אותו. כך תדעו שרכושכם בטוח ואף אחד מלבדכם לא יכול לפתוח את המחסן, הנוהל דומה לנוהל כספות בבנקים.

home_organizing_570_020

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *