איך לשמור על סדר במחשב

packing_200_050בעידן של היום, בזכות הטכנולוגיה קשה מאוד להישאר אדישים לכל הנושא של מחשב ואינטרנט. כיום אנשים רבים מאחסנים מידע רב בתוך המחשב הפרטי או העסקי שלהם – ושמירה על הסדר והארגון במחשב הופכת להיות בעייתית כאשר אתם מורידים ושומרים קבצים רבים בתוך המחשב. ניתן לדמות את סידור המחשב כחשוב כמעט כמו סידור הבית או המשרד שלכם – תזכרו שבמחשב עצמו יש מידע רב שלעיתים תצטרכו למצוא אותו במהירות מסיבות שונות.

שמירה על הסדר במחשב – לא קשה במיוחד
תזכרו ששמירה על הסדר והארגון במחשב היא פרוצדורה פשוטה, אך דורשת מצדכם עקביות למשך זמן רב. רק באמצעות דבקות בכללים ובטיפים – תוכלו לשמור על מחשב מסודר ומאורגן באופן קבוע. שמירת הקבצים נעשת בתיקיות במחשב, ולכן חשוב מאוד לשייך כל קובץ לתיקייה שאליה הוא שייך. בדיוק כמו שמבצעים אריזת דירות נרשום על הקרטון את הקטגוריה שאליה המוצרים שהכנסו מתקשרים – וכך נוכל לדעת מה יש בפנים באופן אוטומטי.

בנוסף חשוב מאוד לתת תשומת לב לכל קובץ או מסמך אשר אתם מכניסים אל המחשב שלכם. למעט הצורך שלכם לשייך אותו לתיקייה הנכונה. חשוב מאוד שתתנו לקובץ שם קל ופשוט – על מנת שמקרה ותרצו למצוא את הקובץ או המסמך, תוכלו לעשות זאת באמצעות חיפוש פשוט בקבצים במחשב. מתן השם למסמך חייב להיות קשור לתוכן המסמך, ולא בשם של תיקיית ברירת מחדל או משהו כזה.

חשוב מאוד שתבקשו מכל האנשים אשר משתמשים במחשב שלכם לפעול על פי הכללים שלכם. כמו שכאשר נזמין שירותי אריזה אנו נבקש מאנשי המקצוע לפעול על פי החוקים שלנו. הסיבה העיקרית היא שכאשר נרצה למצוא משהו לא נמצא את עצמנו מסתבכים עקב הבלגן שנוצר במחשב.

לכן האפשרות לשמור על המחשב שלכם נקי ומסודר נמצאת בידיים שלכם. בסופו של דבר אתם אלה אשר מבלים את רוב שעות היום על המחשב, והצורך בסדר וארגון הוא בסיסי על מנת שנוכל לתפקד על המחשב בצורה זריזה ויעילה. תזכרו להקפיד על הכללים ולדבוק בהם – זאת הדרך היחידה שבאמצעותה תוכלו להגיע אל מחשב נקי ומסודר.

packing_570_050

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *