אריזת דירה בקלות

אריזת דירה בקלותאריזת דירות היא מקצוע לכל דבר. אריזה לא נכונה תגרום לבלגאן בפירוק ולעוגמת נפש למראה כלים שבורים ורהיטים שרוטים. אם רכשתם דירה חדשה או בניתם בית חדש, ככו בחשבון עוד הוצאה כספית אחת, קחו צוות מיומן לאריזה מקצועית ובטוחה.

חברת אריזת דירות בטוחה תשלח לביתכם איש מקצוע שיבחן את היקף העבודה, כמה אנשים יידרשו כדי לבצע את האריזה בזמן הקצר ביותר, כמה חומרי אריזה דרושים, איזה בעלי מקצוע יידרשו כגון נגר או חשמלאי וייתן לכם הצעת מחיר. ביום המיועד יגיע הצוות עם קרטונים למעבר דירה, נייר דבק, ניילון נצמד ניילון חזק (שרינק) לעטיפת הרהיטים ומוצרי החשמל, ניילון בועות, ניירות דבק, וטושים לרישום על כל ארגז.

ראשית הצוות יתפזר בחדרים, וירוקנו את הארונות אל הארגזים. תפקידכם יסתכם בהדבקת פתקים על כל ארון למי הוא שייך כך שהאורזים ידעו מה לרשום על הארגזים. על כל ארגז ירשם מה בדיוק נארז בו, למשל ארגז מצעים של הילדים, חולצות של עידו, סוודרים של גל וכו’. ברגע שהארונות מתרוקנים כל ארון שאמור לעבור איתכם יפורק. כל דופן שלו נעטוף בניילון חזק כדי שלא יישרט.

המטבח יהיה אחרון לאריזה,  כך יוכלו בני הבית לשבת במטבח לשתות קפה ולאכול משהו ויהיו זמינים לשאלות של צוות האריזה. במטבח כל מכשיר חשמלי יונח בארגז נפרד, הכוסות יעטפו בניילון בועות, ובארגז נפרד יונחו התבלינים מוצרי המזון היבשים. על כל ארגז הצוות ירשום מה הוא מכיל. ארגזי המטבח יכנסו אחרונים למשאית כדי שיהיו הראשונים שיכנסו למעונכם החדש.

לחברת אריזת דירות בטוחה יש מנוף כך שאם אתם גרים בבניין קומות יחסך הטלטול של המקרר מכונת הכביסה ויתר חפצי בית גדולים. אם אתם זקוקים לאחסון לפרק זמן של חפצים יש ברשותנו מחסנים בכל גודל רצוי לאחסנה ארוכת טווח או קצרת מועד. המחסנים בנויים, מאובטחים במצלמות אבטחה ומאווררים כך שרכושכם ינוח בביטחה ולא יאונה לו כל רע מפגעי הטבע או מאנשים לא רצויים.

חברתנו מספקת שרות סידור הבית אם מיון או בלעדיו. אם בחרתם שנסדר את ביתכם החדש, תוך יום או יומיים ביתכם יהיה מסודר מאורגן. המיטות יהיו מוצעות, הארונות מסודרים בצורה שקל יהיה למצוא כל פריט, הצעצועים מאוגנים והסלון יהיה מוכן לאירוח. אבל גם אם לא בחרתם את הצוות שלנו, יהיה לכם קל לסדר אותו בזכות אריזת דירה מקצועית. תדעו מה נמצא בכל ארגז ומה שלא נחוץ באופן מיידי לא תצטרכו לפתוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *