אריזת דירה וסידור הבית ע”י מקצוענים

אריזת דירה וסידור הבית ע"י מקצועניםתאריך המעבר מתקרב וצריך להתחיל באריזה. החיים על ארגזים יכולה להפוך לסיוט, במיוחד אם אתם משפחה עם ילדים. יש ביטוי שהוא מאוד נכון כאשר עוברים דירה: תנו למקצוענים לעשות את העבודה בשבילכם . הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין חברת אריזה מקצועית. לחברת אריזת דירות בטוחה יש צוותים שיבואו ביום המעבר או יום קודם ויארזו במקצועיות ובצורה בטוחה את כל תכולת הבית, כך תהיו בטוחים שכל הציוד שלכם יגיע לביתכם החדש מבלי שישברו כלים או יפגמו חפצי ערך.

כאשר אתם פונים לחברתנו לצורך בירור מחיר אנחנו לא נותנים תשובה בטלפון. אנחנו שולחים אדם מטעמנו המתמחה בהערכת כמות הדברים שיש לארוז ולהעביר מנקודה א’ לנקודה ב’. כמו כן הוא יבדוק כמה ארגזים וחומרי אריזה אחרים צריך לצורך אריזה בטוחה ויברר האם אתם רוצים גם פירוק ארונות והרכבתם בביתכם החדש. יתרון נוסף בהזמנת צוות מקצועי של חברתנו הוא הביטוח שאנחנו עושים לכל הובלת דירה.

יום לפני המעבר יגיע לביתכם צוות שיתחיל באריזה. אריזת דירות היא מיומנות. חשוב לארוז כלים שבירים בצורה כזו שלא תהיה להם אפשרות תזוזה בתוך הארגז, כך שגם אם הארגז יסבול טלטולים שום דבר לא ישבר.

תפקידכם היחיד יהיה לרשום על כל ארון את שם בעל הבגדים שבתוכו. אחר כך תוכלו לשבת במטבח ולשתות כוס קפה בניחותא. אנשינו יארזו כל חדר כאשר על הארגזים יהיה רשום למי הוא שייך ומה בדיוק נמצא בארגז. כך כאשר תגיעו ליעדכם תדעו בדיוק היכן נמצאים המצעים של הילדים ובאיזה ארגז נמצאים הצעצועים של הילדים.

הצוות של חברת אריזת דירות בטוחה יעטוף את התמונות וחפצי ערך אחרים בניילון בועות כך שלא ישרטו או ישברו, מכשירי החשמל יקבלו גם הם טיפול מקצועי כך שיגיעו ליעדם בשלום. אלבומי התמונות ותמונות שנמצאות בתפזורת יארזו כך שחלילה לא יירטבו או יינזקו בכל צורה שהיא.

אם החלטתם על פירוק והרכבה של רהיטים נגר מקצועי יפרק אותם וירכיב אותם עוד באותו היום בביתכם החדש. כך סידור הבית החדש יהיה נוח וקל יותר. אם החלטתם לקחת את הצוות המקצועי שלנו לצורך סידור הבית הם יגיעו למחרת המעבר, יסדרו כל דבר במקומו לפי הרישום על הארגזים וכבר באותו הערב תוכלו ללכת לישון במיטה מסודרת ובראש שקט.

שירותי אריזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *