אריזת דירות – מיומנות וידע

סידור הבית

שירותי אריזה לקראת מעבר דירהכל אדם עובר ממקום מגורים אחד למשנהו בחייו כמה וכמה פעמים. בכל מעבר צריך לארוז ואז מגיע שלב סידור הבית, משימה די מעצבנת ולגמרי לא קלה. במאמר זה נביא בפניכם מספר עצות להקל על אריזת דירה ועל סידור בית.

קיימת כמובן האופציה של שירותי אריזה, חשוב ביותר להתקשר לצורך העבודה עם חברה ותיקה ואמינה. החברה שלנו “חברת הגלגל” היא בעלת ותק של למעלה מארבעים שנים. יש לנו צוותים מומחים בתחום הובלות, ברשותנו צי משאיות בגדלים שונים צוותי אריזת דירות, וצוותים מומחים של סידור בית המורכבים מנגר, מעצב/ת וסדרני ארונות מומחים בתחומם.

אבל לא תמיד מתאפשר לשכור צוות מקצועי מבחינת ההוצאה הכספית או שהמעבר הדרגתי ואין טעם בשכירת השירות. בעת אריזה עצמאית חשוב מאוד להתכונן אליה ולדעת כמה דברים יסודיים כדי להצליח באריזה בצורה שהחפצים יגיעו ליעדם בצורה הטובה ביותר. להלן מספר עצות שימושיות להקלת תהליך אריזת דירה:

משימה ראשונה היא לארגן חומרי אריזה שכוללת ארגזי קרטון רצוי בגודל בינוני כדי שניתן יהיה להרים את הארגזים המלאים בקלות. נייר דבק חזק, טוש עבה לסימון ניילון בועות או כמו שהוא מוכר יותר בשם ניילון פאק פאק. ניירות עיתון, מספרים וסכין יפאנית.

השלב הבא הוא מיון. כל מה שלא היה בשימוש זמן רב כגון בגדים שכבר לא עולים על בעליהם, כלים שעם שוליים פגומים, סירים ישנים ולא נחוצים, צעצועים שכבר הילדים גדלו מהם, וחפצי נוי שנמאס לכם מהם כל אלה ילכו לצדקה או לזבל.

כעת מגיע שלב האריזה. מתחילים מהדברים שכרגע אין בהם שימוש כמו בגדי קיץ אם העונה היא חורף או להפך את בגדי החורף והשמיכות בקיץ. ממשיכים לעבר חפצי הנוי שעל ובתוך המזנון, כלי הפסח וכל כלי שלא נחוץ בבישול היומי, ספרים, דיסקים וכו’.

יום לפני המעבר מסיימים עם כל הדברים שנמצאים בשימוש יומיומי והדבר האחרון כלי המטבח ומוצרי המזון שנשארו ואינם צריכים קירור. במזוודה שמכינים מראש אורזים בגדים, לבנים, כלי רחצה לכל בני הבית ליום הראשון במקום החדש. שיהיה בהצלחה עם סידור הבית החדש.

אחסון דירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *