אריזת דירות

packing_200_027

חברת אריזת דירות בטוחה מספקת שרותי אריזת דירות יעילים ובטוחים. את כל חומרי האריזה הדרושים אנחנו נספק לכם ימים לפני המעבר, כך שאם יש דברים שאתם רוצים לארוז בעצמכם תוכלו לעשות זאת. אם אתם משפחה עם ילדים יש צורך של אריזת דירה עם חפצים ורהיטים רבים. לכן אנחנו באים יום לפני המעבר בפועל ואורזים את הכל יום קודם.

העובדים שלנו מקוצעויים ומיומנים בתחום אריזת דירות והם דואגים לפרט הכי קטן. הם יארזו כל חדר בנפרד. על כל ארגז הפועלים ירשמו לאיזה חדר הוא שייך ומה בדיוק מכיל הארגז. אנחנו ממליצים לכם להדביק פתק על כל חדר ולרשום “החדר של עדו” “החדר של יובל” חדר שינה וכו’. אם את החדר חולקים שני ילדים הדביקו על ארון הבגדים ושולחן הכתיבה את שם הילד. כך אריזת דירה תתבצע ביעילות וידעו העובדים מה לרשום על כל ארגז.

את כלי הבית נארוז בנייר מיוחד שאינו מלכלך את הכלים ונארוז בנפרד משאר אריזת דירה. כל צלחת וספל של סט הכלים החגיגי בצורה שלא יפגע בזמן המעבר מביתכם הישן אל הבית החדש.

את הבגדים התלויים נצפה בכיסוי כך שלא יתלכלכו ולא יתקמטו בזמן המעבר. אם ניתן הם יכנסו בקיפול זהיר לארגז, אך אם זו שמלה מיוחדת או חליפה יקרה, נעביר אותם כשהם תלויים במתקני תלייה יעודיים.

צריך להעביר ארונות? אם מדברים על אריזת דירות גם הארונות שייכים לעבודה שלנו. נגר מטעמנו יגיע ביום המעבר ויפרק כל רהיט שמצריך פרוק, יארוז כל חלק בניילון וישים אותו בצורה מאובטחת במשאית. מראות ודלתות זכוכית של המזנון יעטפו היטב כך שלא ישברו בעת הטלטול והמעבר ממקום למקום.

מוצרי חשמל כגון טלוויזיה, די. וי. די. וכל מוצר חשמלי אחר יפורקו על ידי מומחה בתחום אריזת דירות ויארזו כך שלא יאונה להם כל רע עד להצבתם במעונכם החדש. במקרה שהמוצרים עוברים לאחסון במחסני החברה נדאג להעמידם בתא האחסון בצורה בטוחה עד להעברתם למקום הקבע.

תמונות ודברי ערך אחרים, מדובר גם על אריזת דירה. אנו נארוז באריזות מיוחדות שישמרו עליהם מכל פגיעה. על כל האריזות ירשמו האורזים מה יש בהם במדויק כך תדעו מה יש בכל ארגז ותוכלו לכוון את הסבלים באיזה חדר בבית החדש צריך לשים אותו. הסימון המפורט יכוון את הסבלים איך לנהוג בו ולהיזהר באופן מיוחד עם חפצים שבירים. אין ספק שאם מדברים על סדר, אריזת דירה שמתבצע ע”י אנשים מיומנים יכולה לחסוך הרבה עבודה ובעיות.

שירותי אריזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *