הובלה מקצועית ובטוחה

הובלה מקצועית ובטוחהחברת הובלות הגלגל היא חברה ותיקה בת ארבעים שנים. ברשות החברה רכבים מסוגים שונים וגדלים שונים. החברה מספקת שירותי הובלה מכל מקום בארץ לכל מקום בארץ, של דירות, משרדים, חפצים גדולים שצריכים טיפול מיוחד כמו פסנתר למשל. אנחנו מבצעים גם הובלת חפצים מועטים כמו שיש למשל לסטודנטים, או הובלת רהיטים מהחנות עד הבית.

מעבר דירה הוא עניין רציני הדורש זהירות, מאמץ, כסף וזמן. החשש הגדול ביותר הוא שמא חלילה יישברו דברים בעת ההובלה מנקודה א’ לנקודה ב’. אנשים חושבים שמעמיסים ונוסעים. אבל לא כך הדבר יש חשיבות רבה למיקום של כל רהיט או מכשירי חשמל בתוך המשאית, איך והיכן למקם ארגזים שבהם נמצאים דברים שבירים. העמסה לא נכונה עלולה לפגום ברכוש גם אם ארזתם את הדברים היטב.

בבואכם לבחור חברה הובלות חשוב לבחור חברה ותיקה ואמינה שיכולה לספק לכם גם שירותי אריזה. חברתנו מתמחה באריזה ובהובלה ומספקת גם שרותי סידור הבית. היתרונות של חברת הובלות הגלגל איחסון בטוח הם:
* רכבים בגדלים שונים מתוחזקים באופן קפדני, המשאיות ורכבים הקטנים עוברים בדיקות תקופתיות כדי למנוע תקלות.
* מחיר הובלות, גם אם מדובר על הובלות קטנות נקבעים על ידי נציג של החברה שבא אל ביתכם, מעריך את היקף העבודה וקובע את המחיר מראש וחותם איתכם על חוזה. כך תהיו בטוחים שלא יצוצו דרישות כספיות דווקא באמצע מבצע מעבר הדירה. הפגישה עם נציגנו לצורך הצעת מחיר אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.
* החברה מבטחת את ההובלה כך שאם ייגרם נזק כלשהו בזמן ההובלה אתם תקבלו פיצוי מחברת הביטוח.
* חברתנו מספקת חומרי אריזה. אם בחרתם את שירותי אריזה שלנו צוות האריזה יגיע ביום המיועד עם כל חומרי האריזה הדרושים ובכך תימנע מכם ההרגשה של החיים על ארגזים. אם תחליטו לארוז בעצמכם תקבלו את כל הדרוש לאריזה כשבועיים לפני המעבר.
אפשרות לקבל צוות מקצועי לפרוק והרכבת רהיטים, אהילים ודברי חשמל אחרים. נגר וחשמלאי עובדים עם צוותי האריזה שלנו.
לחברתנו יש צוותים המתמחים בסידור הבית. הם יפרקו את הארגזים, ירכיבו את הארונות יחברו את מכשירי החשמל והבנות יסדרו את הבית כך שלעת ערב תוכלו ללכת לישון בבית מסודר, מיטות מוצעות ובראש שקט.

home_organizing_570_002

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *