הובלת דירה ללא דאגות

הובלת דירה ללא דאגותהובלות הוא שירות שכל אדם צריך לפחות פעם אחת בחייו ובדרך כל יותר מכך. כאשר נזקקים לשירות הובלות חשוב ביותר לבדוק את האדם או החברה שאליהם פונים. אנחנו חברת הובלות הגלגל היא חברה ותיקה שפועלת באופן מקצועי ואמין כבר ארבעים שנה. לחברתנו יש צי כלי רכב בכל גודל הדרוש להעברת תכולת דירות  ומשרדים. אנחנו מבצעים הובלות גדולות כמו העברת תכולת דירה ועד העברת חפצי סטודנט שחפציו מועטים. אנחנו מתמחים בהעברת חפצים רגישים כמו פסנתר למשל. גם אם צריך להעביר דברים מדירה בקומה גבוהה אין בעיה ברשותנו מנוף ואנשי צוות מקצועיים שמיומנים בהעברת חפצים רגישים.

כאשר אתם מתקשרים לקבלת הצעת מחיר אנחנו שולחים אל ביתכם נציג מטעמנו אשר מברר איתכם את הצרכים הספציפיים שלכם. מה היקף תכולת הדירה או המשרד שלכם, האם אתם רוצים שירותי אריזה, פרוק והרכבה של הרהיטים, סידור הבית וכו’. הנציג יבדוק כמה חומרי אריזה דרושים לכם, האם יהיה צורך במנוף וכל היבט אחר הקשור למעבר.

חברתנו מספקת את כל הדרוש למעבר בטוח. אם החלטתם על אריזת דירה עצמית נספק לכם את כל הארגזים נייר דבק חזק, ניילון בועות וכל חומר אריזה דרוש אחר, ימים לפני המעבר וידריך אתכם כיצד לארוז כדי שהכול יגיע שלם ובטוח. הצוות המקצועי שלנו יגיע בשעות הבוקר המוקדמות כדי להעמיס את כל הציוד ולהעבירו ליעדו החדש.

אם החלטתם על אריזת דירה באמצעות הצוות המקצועי שלנו, נגיע יום לפני המעבר עם כל הדרוש לאריזה מקצועית ובטוחה.
היתרונות בבחירת חברת הובלות הגלגל:
*לחברתנו צי רכבים בכל גודל רצוי, כך שאם אתם צריכים להעביר מעט חפצים לא תשלמו על משאית ענקית ולהפך, אם יש להעביר תכולה רכה היא תתבצע במשאית אחת.
*אספקה של קרטונים וכל חומרי אריזה אחרים הדרושים לאריזה בטוחה.
*שירותי אריזה מקצועיים על ידי צוות מיומן.
*עיטוף כל מוצרי החשמל והרהיטים בניילון שיגן עליהם מפני פגיעה כלשהי
*פרוק והרכבת רהיטים על ידי נגר מקצועי.
*ביטוח ההובלה שמבטיח פיצוי אם משהו ניזוק בעת המעבר.
* אפשרות לקבל שרות סידור הבית עם או בלי מיון.

home_organizing_570_032

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *