הובלת דירות בטוחה

הובלת דירות בטוחהכל אדם בשלב זה או אחר בחייו נזקק לשרות הובלות, להובלת רהיטים מהחנות אל הבית, להובלת תכולת בית בעת מעבר דירה או עסק העובר למיקום חדש. הובלה הוא שירות שנדרשת בו מקצועיות ואמינות, לכן מאוד חשוב בעת התקשרות עם חברת הובלות לבדוק את טיב הרכבים שבבעלות חברת ההובלות ואת רמת התחזוקה של הרכבים בהם מובילים את תכולת הדירה.

חברת הובלות הגלגל היא חברה בעלת ותק של 40 שנים. לחברתנו יש רכבים בגדלים שונים ורמת תחזוקה גבוהה. אנחנו מבצעים הובלות בכל רחבי הארץ. צוותי העובדים שלנו עוברים הכשרה והם מיומנים בכל סוגי ההובלה, מרהיטים ועד חפצים יקרים ורגישים כמו פסנתר. יש לחברתנו מנוף לצורך הורדה והעלאת חפצים גדולים וכבדים.

כאשר הלקוח מתקשר לברור מחירים וקביעת מועד להובלה אנחנו שולחים נציג של החברה לבית הלקוח ללא התחייבות כספית או אחרת. הנציג יבחן את היקף העבודה, מה נפח הציוד שצריך להוביל והאם צריך להיות בצוות ההובלה נגר לצורך פירוק ארונות והרכבת בבית החדש.

חברת הובלות הגלגל מבטחת את תכולת הדירה מנקודת המוצא כולל תהליך ההעמסה על המשאית ועד שתכולת הבית נפרקה בבית הלקוח לשביעות רצונו. החברה מספקת ללקוח את הארגזים וחומרי אריזה אחרים, כך שהוא פתור מלחפש או לקנות את הדרוש לאריזה. אם הזמנתם גם פירוק של ארונות הנגר ידאג לארוז את הדלתות והדפנות של הארון בניילון חזק למניעת שפשופים או שריטות.

אם החלטתם להשתמש בשירותי האריזה שלנו, ישלח לביתכם צוות שיגיע אם כל הדרוש לאריזה בטוחה. כאשר מזמינים גם את שירותי האריזה שלנו נציג החברה יחליט מתי יגיע צוות האריזה כדי להתחיל בעבודה לפי כמות החפצים שצריך לארוז. אם יש לכם כמות גדולה שצריך לארוז בצורה בטוחה הצוות יגיע יום לפני המעבר ויתחיל את האריזה. אם דירתכם קטנה יגיע הצוות ביום המעבר בשעות הבוקר המוקדמות.

כאשר מזמינים את חברת הובלות הגלגל, כדאי לתאם את מועד ההובלה כמה ימים אחרי שמקבלים את המפתח לבית החדש, זאת משום שהרבה פעמים רוצים להזמין חברת ניקיון לפני הגעת תכולת הדירה, לפעמים רוצים לצבוע ולסייד לפני המעבר.

home_organizing_570_017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *