טיפים לאריזת הבית

אנו מבצעים לרוב אריזת דירה לעיתים נדירות, ולכן מפעם לפעם אנו שוכחים אתה הטיפים והטעויות שביצענו וקשה מאוד לבצע את ההליך של אריזת דירות ללא הלחץ והבלבול. באפשרותכם לקרוא מספר טיפים שיעזרו עליכם ויקלו עליכם את ההליך, הטיפים יעזרו לכם לבצע את סידור הבית לפני האריזה וכמובן את הפריקה של הציוד בבית החדש. אריזה נכונה של החפצים יכולה להקל עליכם מאוד, ואם לא שכרתם שרותי אריזה כל כובד האחריות נמצא על הכתפיים שלכם לכן אין טעם לתירוצים, תקראו מספר טיפים שימושיים להליך של אריזת בתים – ובצעו אותו במהירות. סידור בתים לפני האריזה זה עוד שלב בדרך להצלחה.

 

לארוז תחילה חפצים לא נחוצים
שירותי אריזה יכולים למנוע מאיתנו כאב ראש לא קטן, אך אם לא שכרנו שירות מהסוג הזה עדיף שתתחילו לארוז קודם את כל החפצים שאין לכם שימוש בהם ורק לאחר מכן חפצים שימושיים.

הגדירו מקום בו תאכסנו את כל הארגזים
אריזת בתים יכולה להיות בלגן אחד שלם אם לא נשים לב היכן אנו שמים את הארגזים, לכן הגדירו מקום באחת הפינות של הבית בו ניתן לאחסן את כל הארגזים מבלי שיפריעו לכם ביומיום.
 

לארוז את הבית תוך כדי תכנון וחשיבה
אריזת דירה באופן בהול וללא מחשבה מקדימה תגרום לכך שתהליך האריזה ייקח זמן רב יותר, לכן בצעו רשימה של ציוד אל מול קרטונים שיש ברשותכם ותהליך עבודה של כל יום.

לנצל את התיקים והמזוודות בבית
בעת סידור בית נגלה תיקים ומזוודות רבות, לכן אנו יכולים לנצל אותם ככלי אריזה ולא לארוז אותם כך הם לא יתפסו לנו מקום מיותר, ויחסכו לנו ארגזים וקרטונים מסורבלים.

הכינו ערכת ניקיון ליום המעבר
אם הזמנו שרותי אריזה, עלינו לזכור לשים בצד ערכת ניקיון שתכלול את כל החומרים הדרושים לניקיון הבית החדש והישן. אחרת להתחיל לחפש את חומרי הניקיון בארזים זה לא דבר קל.

לא לארוז מסמכים אישיים ומסמכים חשובים
כאשר אנו עומדים לפני אריזת דירות, אנו נוטים לארוז כל דבר שעולה לנו ליד. אך מסמכים חשובים או כל דבר בעל ערך מוסך מוטב להשאיר מחוץ לקרטונים על מנת שניקח אותו איתנו ביום המעבר.

ארזו את כל מוצרי החשמל מחוברים
אריזת דירה מצריכה מכם מלאכת מחשבת, אך בזמן שאתם אורזים מוצרי חשמל דאגו לא לנתק אותם. השאירו אותם מחוברים זה יקל עליכם את החיבור שלהם בבית החדש.

לארוז כל חדר בנפרד, לא לערבב בניהם
אריזת בתים ואריזת חדרים מחייבת אתכם לחשוב על שלב הפירוק, לכן ארזו כל חדר בנפרד כך בזמן שתפרקו אתם תדעו בדיוק איזה קרטון מגיע לכל חדר ולא תתחילו להתבלבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *