טיפים למעבר דירה

כבר כאשר אנו שומעים את צמד המילים מעבר דירה, אנו נכנסים לפחד ולחששות הכרוכים בכך שינויים אינם מתקבלים בברכה אצל רוב האנשים, בטח שזה כולל בתוכו גם אריזת דירה וגם סידור בית לפני המעבר. כובד האחריות שבו אתם מצויים גדול במיוחד, ולכן טיפים יעילים למעבר דירה יכולים להקל עליכם את קבלת ההחלטות. לדוגמא השכרת חברה שתספק לכם שרותי אריזה יכולה להקל עליכם את המעבר וכך הלאה. תזכרו שיש שלבים מדוקדקים למעבר דירה יעיל כאשר קודם מבצעים את סידור הבית ורק לאחר מכן מתפנים אל אריזת דירות. בואו להפוך את מעבר הדירה שלכם לשלב מכונן בחייכם, שיוכיח לכם עד כמה אתם מוכנים ואחראיים.

 

עוברים דירה? נהגו בשפיות
מי מאיתנו לא רוצה לזרוק פרטים רבים בזמן של אריזת דירה, אך עליכם לדעת כי מעבר דירה לא מחייב אתכם לחדש את כל הבית שלכם. בסופו של דבר תמצאו את עצמכם עם בעיות כלכליות.

הדברת וניקיון הדירה לפני שנכנסים אליה
עומדים להיכנס אל הדירה החדשה? שרותי אריזה הסתיימו? כל עוד הדירה החדשה ריקה, זה הזמן המושלם עבורכם לנקות אותה ולהדביר אותה מפני מזיקים – ככה תיכנסו אליה בראש שקט.

רוצים לחגוג את המעבר לדירה החדשה? המתינו קצת
השלב של אריזת דירות והמעבר עצמו יישאבו מכם כוחות רבים. אל תמהרו לבצע חנוכת בית או כל סוג אחר של מסיבה. קחו לכם את הזמן להירגע, ועשו מסיבה שגם אתם תיהנו ממנה.

עדכנו את הכתובת שלכם מיד עם המעבר
כבר בשלב של סידור הבית, עליכם לזכור כי בקרוב יהיה עליכם לעדכן את הכתובת שלכם במוסדות רבים. מומלץ לבצע התאמה עם הדואר, ולדאוג כי הם יעבירו את הדואר שלכם לכתובת החדשה.

בצעו את השיפוץ או השינויים לפני הכניסה לדירה
אריזת דירה תוכל להביא לכם רעיונות לשינויים רבים בדירה החדשה, מומלץ לבצע את כל השינויים הללו לפני שאתם נכנסים לדירה ככה הבלגן לא יפגע בפירוק ומעבר של הדירה.

הזמינו בעלי מקצוע מנוסים עם המלצות
בזמן של סידור בית יהיה עליכם לחפש גם אנשי מקצוע שונים שיתקינו או יפרקו דברים בבית החדש, השתדלו לבחור בבעלי מקצוע כאלה שההמלצות שלהם והניסיון שלהם הוא טוטאלי בתחומם.

החליפו מנעולים בדירה החדשה
כאשר אתם שקועים בתוך הסיטואציה של אריזת בתים, תזכרו כי המפתח של הבית של החדש יכול להיות בכל מקום. לכן מומלץ להחליף את הצילינדר בבית החדש ולישון בראש שקט.

התקינו רשת נגד יתושים וחרקים
כאשר אתם מבצעים סידור בתים בבית החדש, אל תשכחו להתקין רשת שתגן עליכם מפני יתושים ומזיקים שונים. ההמלצה עדיפה לדירות קרקע, אך תתרום לכל מי שישמע לה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *