טיפים סידור הבית

ההליך של סידור בתים יכול להיראות כפעולה פשוטה, הרי מי מאיתנו לא מסדר את הבית על בסיס שבועי או דו שבועי? אבל כאן מדובר בסידור הבית לפני שמתחילים לבצע אריזת דירה ודרך הפעולה שלכם חייבת להיות שונה. בכל זאת אם לא שכרתם שירותי אריזה, כל האחריות על אריזת הבית נמצאת תחת חסותכם וסידור הבית חייב להיות הזמן המושלם עבורכם לדילול ותרומה של חפצים לא שימושיים. סידור הבית צריך להקל עליכם את עבודת האריזה, ולהביא לכך שתדעו דיוק מה נמצא איפה. אריזת דירות זה תהליך שכרוך בעצבים וסטרס רב, ולכן טיפים יעילים לסידור הבית יגרמו להרבה שקט נפשי אצלכם ואצל בני משפחתכם.

 

סידור ארונות המטבח
שירותי אריזה ייקלו עליכם את העבודה הראשונית, אך עבודת הפירוק היא תחת אחריותכם. סידור ארונות המטבח הוא אחד החשובים ביותר, נצלו את הגובה ואת העומק של כל הארונות בבית.

שימוש בצנצנות במטבח
סידור בתים ייגרום לכך שנגלה עשרות תבלינים ומוצרים יבשים, השיטה הטובה ביותר לסדר אותם היא בקופסאות או צנצנות שקופות עם כיתוב מה כל צנצנת מכילה. כך תדעו בדיוק מה יש לכם.

חלוקת המקרר לאזורים
סידור בית זה הליך קשה, אך סידור המקרר יכול להיות קל ממה שאתם חושבים אם תחלקו אותו לאזורים של חלבי, בשרי, ירקות, פרווה וכך הלאה. כך תקבלו תודעה מדויקת מה חסר לכם לפני הקניות.

קופסאות גדולות למשחקי הילדים
רק בעת אריזת בתים נגלה את הכמות הגדולה של המשחקים שיש לילדים, לכן קנו 3-4 קופסאות גדולות ושקופות הכניסו אליהם את המשחקים, ותאפשרו לילד להוציא משחק אחד בכל פעם.

סל כביסה מחולקת לתאים בחדר התינוקות
סידור בתים עם תינוקות זה רק קשה יותר, לכן תרכשו סל כביסה המחולקת ל-2 או 3 תאים ומיינו את הכביסה של התינוקות על פי הצבע או סוג הבד. כך יהיה לכם קל יותר לכבס אותם.

לסדר את הבית בכמה ימים
כמו אריזת דירה גם סידור של הבית יכול להימאס במהירות, לכן אל תבצעו את כל עבודת הסידור ביום אחד. חלקו את המשימות על גבי מספר ימים וכך תבצעו עבודה יסודית ומהירה.

מטלות יומיומיות ומטלות שבועיות
כאשר החלטתם לבצע הליך של סידור הבית, המטלות הם תחת חסותכם. לכן חלקו בין כל בני הבית מטלות שיש לבצע על בסיס קבוע ויומיומי ומטלות שמתבצעות על בסיס שבועי פעם בשבוע.

מתקן לתליית האופניים
אופניים בהחלט יכולים להוות עבורנו כאב ראש לא קטן בעת אריזת דירות וסידור הבית. לכן ההמלצה הטובה ביותר היא לקנות מתקן לתליית האופניים וכך נחסוך מקום והפרעה מיותרת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *