כל מה שרציתם לדעת על הובלות

כל מה שרציתם לדעת על הובלותלפעמים אנחנו רואים משאית מקרטעת שעליה רשום באותיות קידוש לבנה שם של חברת הובלות. אם נתבונן לתוך המשאית נגלה ערבוביה של ארגזים וחלקי ארונות. רשמו את שם החברה כדי לדעת אל מי לא להתקשר כשתזדקקו לחברת הובלות. חברת הובלות מקצועית ואמינה תשמור על רכביה, תעסיק סבלים מקצועיים, סידור המשאית יהיה מאורגן והמשאית תהיה סגורה כך ששום דבר לא ילך לאיבוד וגשם, שמש או אבק לא יפגעו בו.

חברת הובלות הגלגל היא אחת החברות הוותיקות ביותר בארץ. החברה קיימת ארבעים שנים, ברשותנו רכבים בכל גודל הדרוש לכל נפח הובלה. החברה דואגת לבטיחות הרכבים ותקינותם. הדבר החשוב ביותר בחברה שלנו הוא כוח אדם אמין ומקצועי. כל עובד שמתקבל לעבוד בחברה עובר תקופת הכשרה וכל העובדים שלנו יודעים איך להעביר חפצים מבלי לגרום להם נזק.

בעת הזמנת הצעת מחיר מחברתנו אנחנו שולחים נציג של החברה לביתכם השרות הוא  ללא תשלום וללא התחייבות, כדי לבדוק מה וכמה ציוד וארגזים צריך להוביל ולתאם איתכם את תאריך ההובלה. חברתנו מספקת לכם את הארגזים וחומרי אריזה נוספים זמן מה לפני תאריך ההובלה.

חברת הובלות הגלגל מובילה מכל מקום בארץ לכל מקום. הובלות משרדים, הובלת דירות והובלות קטנות. כאשר מדובר בהובלה קטנה, של דירת רווקים למשל, אנחנו שולחים רכב בגודל המתאים או מצרפים יותר מהובלה אחת כדי לחסוך ללקוח הוצאה כספית מיותר.

בהובלת משרדים יש להכין רשימה מסודרת של הציוד שיש להעביר, כמו מספר המחשבים, מכונות הצילום, מכשירי הטלפון, הפקסים וכל ציוד אחר שנמצא במשרד ולהעביר את הרשימה לחברה. חברתנו תספק לכם ארגזים לאריזת כל חמישה קלסרים בארגז וארגזים מתאימים לאריזת כל המכשירים. על כל ארגז צריך לרשום מה הוא מכיל ולהדביק פתק זהירות שביר באותיות אדומות מכל צד של הארגז.

חברתנו מספקת גם  שירותי אריזה שפותרים אתכם מעבודה קשה ומפנה לכם את הזמן להמשיך בשגרת חייכם.  שרות נוסף שתוכלו להזמין בחברתנו הוא שירות סידור הבית. כל תהליך מעבר הדירה תחת קורת גג אחת מקצועית ואמינה.

home_organizing_570_024

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *