מהי אריזת בית בטוחה?

מהי אריזת בית בטוחה?בשעה טובה רכשתם בית חדש ויום המעבר מתקרב. המשימה הגדולה שעומדת בפניכם היא אריזת הבית לקראת המעבר. כדי שהאריזה והמעבר יעברו עליכם בצורה טובה הנה כמה טיפים לאריזה בטוחה.

זמן רב לפני המעבר בפועל כדאי לעשות מיון של דברים. כל מה שלא לבשתם כבר כמה שנים ועדיין נמצא במצב טוב לארוז ולתרום. גם כלים עם שריטות, צלחות וספלים שנשארו בודדים מסט שלם להוציא מהבית. למיין מסמכים שאגרנו וכבר אינם רלוונטיים, לקרוע אותם או לגרוס ולשים בפח המחזור של הנייר. משחקים שכבר לא מתאימים לילדים או שאינם שלמים, למיין, את הטובים לתרום ואת השבורים לזרוק. אם אתם עוברים בתקופת הקיץ (זאת התקופה בה מתקיימים רוב מעברי הדירה) אפשר לארוז את שמיכות החורף ואת הסוודרים העבים שכבר לא לובשים באפריל/מאי לארוז כי הכנו מראש ארגזים למעבר דירה וולשים את אותם בפינת החדר או במרפסת, בתנאי שהיא סגורה וגשמי האביב והאובך לא יפגעו בתכולה.

על כל ארגז שארזתם רשמו מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא הוא שייך. כדאי לרשימה מראש שבה כל חדר מקבל מספר, חדר ההורים 1 חדרי הילדים 2,3, המטבח 4, הסלון 5, וכו’.
על כל ארגז שארזתם סמנו את מספר החדר ורשמו את הפריטים הארוזים בתוכו. פעולה זו תקל מאוד על הסבלים למקם כל ארגז ורהיט בחדר המתאים כאשר תגיעו לביתכם החדש.

למרות שתעשו את כל הפעולות שציינו לעייל, עדיין יישאר לכם הרבה עבודה באריזה. החלק הקשה ביותר הוא אריזת הדברים השבירים. כאן נדרש ידע ומקצועיות. אריזת דברים שבירים ורגישים צריך לארוז כל פריט בנפרד ולדאוג שלא יישאר רווח בין פריט לפריט. את הרווחים אפשר למלא במגבות, מטליות או פרטי לבוש וכמובן לרשום בפירוט מה נמצא בארגז.

 אם אתם מודאגים שלא תדעו לארוז נכון או שאין לכם זמן למשימה כל כך ארוכה ומסובכת יש פתרון לבעיה, חברת הובלות שמספקת שירותי אריזה. חברת “אריזת בית בטוחה” שהיא חברת בת של חברת הובלות הגלגל ואיחסון בטוח מספקת שרות אריזת דירה. כל מה שאתם תצטרכו לעשות הוא להכין פתקים עם מספר החדר, ופתקים עם שמות בני המשפחה ולתלות את הפתקים בכניסה לכל חדר ועל כל ארון.
צוות של חברתנו יגיע ביום המעבר או יום לפני ויארוז את כל תכולת הבית בצורה שהכל יגיע בבטחה לביתכם החדש.

אחסון דירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *