מי צריך שירותי אחסון

מי צריך שירותי אחסוןרכשתם בית חדש בשעה טובה. תאריך המעבר מתקרב ואתם מגלים שהבית החדש לא יהיה מוכן בתאריך שהקבלן הבטיח, אך מאידך תאריך הפינוי מגיע קודם מה עושים? היכן לשהות יש לכם, אצל ההורים או שתשכרו דירה קטנה לתקופת הביניים. אבל מה עושים עם כל הרהיטים, והחפצים? הפתרון הוא אחסון בחברת אחסנה. שירותי אחסנה דרושים גם במקרים שיוצאים לעבוד בחו”ל ובתקופת השהייה בחו”ל רוצים להשכיר את הבית, משרדים שעורכים שיפוץ וצריכים מקום לציוד, סטודנטים שעוברים ללמוד במקום אחר בשנת הלימודים הבאה וצריכים לאחסן את רכשם בתקופת החופש.

איך בוחרים חברת אחסנה שבה הציוד שלכם יישמר ולא יינזק?
ראשית רצוי שהמחסן יהיה בנוי ולא מכולה שעומדת בשמש. שנית צריך לבדוק את אמצעי הביטחון שחברת האחסנה מספקת. ושלישית רצוי שהציוד יהיה מאוחסן קרוב למקום שבו תשהו בתקופה שבין פינוי ביתכם הישן עד לכניסה לביתכם החדש, משום שיתכן שתרצו להוציא או להכניס דברים מתא האחסנה.

חברתנו מציאה ללקוחותיה את כל היתרונות של אחסנה בטוחה. החברה הוקמה אחרי שנות ניסיון רבות של הובלות. ראינו שלקוחות רבים מחפשים פתרונות לאחסון לטווח ארוך ולטווח קצר אך לא מוצאים מקום אחסנה ברמה גבוהה. לכן הקמנו את שרותי האחסנה שלנו לפי תקנים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בענף.

המחסנים הוקמו בראשון לציון, כך שהם ממוקמים במרכז הארץ והגישה אליהם נוחה, הם בנויים מבטון, מחולקים לתאים בגדלים שונים כך שניתן לאחסן בהם מתכולה של דירה גדולה או משרד גדול ועד ארון עם כמה ארגזים.  המחסנים מאווררים, ומרושתים במצלמות אבטחה, כל מחסן ננעל בשני מנעולים כאשר מפתח אחד ניתן ללקוח והשני נשאר בידי מנהל המחסן כמו נוהל נעילת כספות בבנק. בכל פעם שתרצו לפתוח את תא האחסון שלכם תוכלו לעשות זאת עם אחד מהעובדים. אף אחד לא יוכל לפתוח את התא שלכם ללא נוכחותכם.

האוורור והניקיון במחסני החברה שלנו מבטיח לכם שהציוד המאוחסן בהם לא יסבול מפגעי הטבע. המקרר ותנור האפייה לא יחלידו ודברים הרגישים לחום לא יינזקו. ובנוסף, כל השירותים הנלווים נמצאים תחת קורת גג אחת. שירותי ההובלה אל המחסן וממנו אל הבית החדש או המשרד החדש, אם אתם זקוקים ל שירותי אריזה או סידור הבית גם לזה יש לנו צוותים מיומנים.

home_organizing_570_020

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *