מי צריך שירותי סידור בית

סידור ארונות בגדים

packing_200_004לא כל אחד יודע לערוך סידור בית כדי שיהיה נוח לחיות בו, קל לסדר אותו ונעים לארח משפחה וחברים. כותבת מאמר זה יכולה להעיד על עצמה, סידור הבית הוא לא אחד מהמיומנויות שלי. ליום הנישואים השלושים שלי קיבלתי מתנה מקורית מהגיסים והגיסות שלי, צוות מסדרי בית שהגיע אלי ובתוך יומיים עזרו לי לארגן את הבית בצורה כזו שמאז אני מצליחה לשמור על הסדר רוב הזמן. מזלי שיש לי בעל מסודר מטבעו שידו קלה בזריקת חפצים מיותרים. זו בעצם הייתה הבעיה העיקרית שלי. כשאני רואה בתים עמוסים בפיצ’יפקס ובאופן כללי לא מסודרים אני מיד מזהה את הבעיה.

הצורך של סידור הבית באופן כללי מתעורר בכמה מצבים. כשעוברים דירה וצריך אריזת דירה, כאשר נכנסים לבית חדש וצריך לסדר את כל תכולת הארגזים בארונות ובחדי הבית השונים, כשהמשפחה מתרחבת וצריך למצוא בדירה צפופה ממילא מקום לרך הנולד או כאשר צריך לשכן אב או אם שנשארו לבד ואנחנו רוצים לדאוג ולסעוד אותו בשלהי חייו.

אם אתם אנשים עסוקים ואינכם יכולים לפנות כמה ימים כדי לארוז ולסדר את הבית, יש פתרון שנקרא שירותי אריזה. בהוצאה כספית סבירה למדי מתקשרים עם חברת הובלות שמעסיקה צוות אריזת דירות מקצועי, צוות סידור הבית ומשאיות להובלה בטוחה. הצוות יתאם איתכם את הזמן הנוח לכם יגיעו אנשים שמיומנותם היא אריזה בטוחה כך שלא יישברו כלים וחפצי נוי היקרים לליבכם.

אבל נצא מתוך הנחה שאתם לא רוצים לשכור צוות שרותי אריזה מקצועי ורוצים לעשות זאת בעצכם. לפניכם כמה עצות שימושיות לסידור עצמי של הבית.
נניח שאתם עומדים לפני שיפוץ “רמונט” בלשון העם. צביעה של כל הדירה, או החלפת מטבח, או חידוש חדר האמבטיה. הדבר הראשון הוא להיפטר מכל חפץ או בגד שלא השתמשנו בו זמן רב. הדבר השני הוא לכסות מכשירים כמו הטלוויזיה בניילון כדי שהאבק שיתעופף בחלל הדירה לא יחדור אליו. כל חדר שלא משתתף בחגיגת השיפוץ לסגור את החלונות והדלת ולהניח סמרטוט רטוב לפני הדלת. כשמדובר במטבח, צריך לארוז בארגזים את כל תכולת הארונות ולסגור אותם בנייר דבק כדי שלא יישברו בעת הטלטול ממקום למקום. כל ההכנות הללו יקלו עליכם את סידור הבית בסיום השיפוץ.

home_organizing_570_016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *