מעבר דירה ללא כאבי ראש

מעבר דירה ללא כאבי ראשבניתם בית חדש קניתם דירה חדשה? תאריך המעבר מתקרב וצריך לתאם הובלה ולהתחיל לארוז, למיין מה לוקחים לבית החדש, מה הולך לפח, בעצם למה לפח? אפשר לתרום, מה שזבל עבור אחד הוא זהב עבור אחר. אוי כמה עבודה מחכה לכם, וזה מעבר לעבודה ילדים, ניקיון שוטף ובישול.

אז קחו אוויר, ותחליטו שאם כבר המעבר עולה כל כך הרבה כסף אז יעלה עוד קצת. הפתרון נמצא במרחק שיחת טלפון – לשכור שירותי אריזה. אריזת דירה היא עבודה למקצוענים. אריזה נכונה מבטיחה שכל רכושכם יגיע ליעדו שלם ללא שריטות לריהוט, בלי נזקים לסט הכלים מפורצלן או לכל חפץ אחר.

חברת אריזת דירות בטוחה,מבית הובלות הגלגל איחסון בטוח קיימת שנים רבות ונחשבת לחברה המקצועית ואמינה ביותר. כאשר אתם מתקשרים אלינו לקבלת הצעת מחיר אנחנו שולחים לביתכם נציג מטעמנו ללא תשלום וללא התחייבות. אתם תפרטו בפניו מה צריך לארוז והאם אתם מעוניינים בפרוק של ארונות והרכבתם בביתכם החדש. איש המקצוע יעריך כמה ארגזים, ניילונים בחוזק משתנה, סלוטייפ ויתר חומרי אריזה דרושים כדי לארוז את החפצים בצורה טובה ובטוחה. בתום ההערכה תקבלו את הצעת המחיר.

אם החלטתם על אריזה בידי הצוות המקצועי שלנו, יגיע הצוות עם כל הדרוש ביום המיועד. כך תחסכו לעצמכם את ההרגשה של מגורים במחסן. אם החלטתם לארוז בעצמכם תקבלו את הארגזים ויתר חומרי האריזה כעשרה ימים לפני המעבר וגם טיפים לאריזה נכונה. ביום המעבר יגיעו הסבלים ונגר שיפרק את הארונות.

אם החלטתם על אריזה מקצועית יגיע הצוות ביום המעבר או יום קודם, תלוי בגודל תכולת הבית. אריזת דירה קטנה לוקחת פחות זמן מאריזת וילה גדולה. תפקידכם היחיד יהיה לרשום על כל חדר וארון למי הוא שייך. הצוות יתפזר בחדרים ויתחיל למלא ארגזים וירשום בדייקנות מה נמצא בכל ארגז ולאיזה חדר הוא שייך. כאשר הארונות יתרוקנו יכנס לפעולה הנגר. הוא יפרק את הארון, יעטוף כל דלת ודופן בניילון חזק למניעת שריטות.
המטבח יהיה אחרון לאריזה, זאת כדי שלבעלי הבית יהיה מקום לשבת לשתות ולאכול משהו. כלי הזכוכית יקבלו טיפול מיוחד כדי שחלילה לא יינזקו בעת הטלטול מביתכם הוותיק לביתכם החדש.

home_organizing_570_010

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *