סדר בארון המצרכים

HomeOrdering 200-018סידור הבית הינו נושא חשוב בתפריט היום יום שלנו. אם כבר מדברים על “תפריט” ניתן לשים לב כי ב99% מהפעמים שאנו הולכים לסופר לקנות מצרכים אנו קונים דברים שכבר יש אותם בבית או לחילופין משהו שהייתם בטוחים שיש אותו בבית ולכן לא קניתם, חזרתם הביתה וגיליתם שאין לכם כזה. לדוגמא חשבתם שיש בית קמח, לא קניתם קמח בסופר, כשהגעתם הביתה ראיתם שאין לכם קמח ועכשיו תצטרכו לחזור במיוחד לסופר כדי לקנות.

סידור בית יכול להיות משימה לא קלה לפעמים אך חשובה מאוד. אם נשמור על סידור הבית בצורה תקינה נוכל לחסוך זמן רב וכסף. דוגמא טובה לכך היא מה שכבר רשמנו: סידור נכון של ארון המצרכים שלכם יאפשר לכם לדעת בדיוק מה יש ומה חסר לכם בבית. לדוגמא סידור של קופסאות השימורים במדף אחד מרוכז כמו חמוצים, חומוס, תירס, טונה וכד’… יעזרו לכם לדעת מה יש בבית ובאילו כמויות על מנת לא לקנות אותם סתם בסופר.

הינה כמה טיפים לסידור ארון המצרכים במשימות סידור הבית כך שלא תקנו דברים שלא צריך:

  • מדף אחד מרוכז של קופסאות שימורים: טונה, חמוצים, בצל כבוש, גרגירי חומוס, זיתים וכו’…
  • מגירה/מדף של פסטות ומרקים, עדשים, אורז וכד’…
  • מדף אחד של תבניות וכלים חד פעמיים ומפיות
  • על מנת לשמור על הניקיון יש להעביר סמרטוט לח על הארון והמדפים
  • יש לבצע סידור וניקיון לארון המצרכים לפחות אחת לשבוע לפני הקניות
  • כאשר מוציאים מצרך מהמדף יש לשים לב שכל המצרכים במקומם, כך גם לגבי מצרכים זרוקים על השיש במטבח

סידור בית יכולה לתרום לכם רבות אם תדעו לשמור על הניקיון והסדר. כחברה המתמחה בכל נושאי סידור בתים ובנושאי אריזת דירות אנו יודעים כמה קשה זה לדאוג לניקיון וגם סידור הבית. לכן, דאגנו לארגן שירות נפלא עבורכם הצריכים עזרה לאנשים הרוצים ליצור סידור בית בצורה התקינה ונוחה ביותר. אם אתם זקוקים לשירות אריזת דירה או סידור בתים הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את עזרתנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *