סדר בבית לפסח

packing_200_032אחת הפעולות שאותם אנו הכי פחות אוהבים לעשות זה לסדר את הבית. תמיד אנו מוצאים את עצמנו דוחים את הקץ שבו נאלץ להתחיל להוציא את חומרי הניקוי ולהתחיל לסדר את הבית. אחד המועדים הטובים ביותר לבצע ניקיון וסידור יסודי לבית זה בחג פסח. סידור הבית בחג הפסח הינו יעיל ואפקטיבי מכל המועדים האחרים בהם אנו מנקים את הבית. הסיבה העיקרית היא הצורך שלנו לנקות בכל מקום בבית, ובמרבית המקרים אנו מגלים פריטים רבים אשר לא היינו מודעים לקיומם.

מעבר דירה בחג פסח – האם זה מומלץ?
זוגות צעירים ואנשים רבים אשר מעוניינים לעבור דירה, מתלבטים מהו הזמן האפקטיבי ביותר לעבור דירה? חג הפסח הוא אחד הזמנים הטובים ביותר לעבור דירה מכמה סיבות. הראשונה שבהם אריזת הדירה שלנו. אריזת דירה בחג הפסח הופכת להיות קלה יותר והרבה יותר יסודית מאשר אריזה של דירה בזמן אחר. הצורך שלנו לנקות את הבית באופן יסודי, מביא אותנו להוציא את כל הפריטים בארונות ובמגירות – וכך קל לנו יותר לארוז אותם כאשר הם כבר נקיים ומסודרים לקראת מעבר הדירה המתקרב.
סיבה נוספת אשר לא קשורה לכל הנושא של שירותי אריזה זה הניקיון של הדירה. כאשר אנו נעבור לדירה חדשה לפני החג הפסח, כל הקושי בניקיון הבית ובניקיון הארונות הופך להיות פשוט יותר. ברוב המקרים כאשר נעבור לבית חדש, ונתחדש ברהיטים ומוצרים חדשים – לא נצטרך לנקות אותם וכך עבודה רבה אשר הייתה אמורה להיות מוטלת עלינו תיחסך.
לכן אל תשברו את הראש יותר מידיי, מעבר דירה בחג הפסח או קצת לפניו יכול להיות אופציה נהדרת למעבר דירה באופן מהיר ופשוט. החג אשר מתאפיין בסדר וניקיון, יביא לכם את דרך הפשוטה ביותר להעביר את הדירה שלכם – כאשר תוכלו מצד אחד להיפטר מהפריטים אשר אינכם זקוקים להם עוד, ומצד שני לשמור את כל הפריטים אשר אתם זקוקים להם לקראת המעבר לדירה החדשה. אריזת דירות וכל שאר הדברים להם אנו נזדקק, יהיו הרבה יותר פשוטים כאשר נבצע אותם בחג הפסח או לפני החג עצמו כאשר אנחנו מסדרים את הבית לקראת החג.

home_organizing_570_023

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *