סדר וניקיון בבית עם בעלי חיים

HomeOrdering 200-034כאשר אנו עוסקים במטלות סידור הבית אי אפשר להתעלם מנושא בעלים החיים. אם אנו מגדלים בעלי חיים כמו חתולים, כלבים ואחרים בבתינו זה הופך את משימת סידור הבית לקשה בכמה רמות. היכן להניח את האוכל של הכלב שלא ילכלך את המטבח או הסלון? היכן עושה החתול את הצרכים שלו? ומה לגבי שערות שהוא משיל על הספות והשטיח?

סידור בית יכולה להיות משימה גדולה ומפרכת ולכן עלינו לשקול את שכירת שירותיה של חברה מקצועית בענייני סידור בתים וניקיונות הבית. אם חזרתם היום לביתכם וגיליתם שהחתול או הכלב עשה את צרכיו על הרצפה או שאולי הכלב דרך בטעות על הצלחת בונזו שלו ושפך את כל האוכל הרי שאתם מבינים על מה אנחנו מדברים. סידור הבית איננה משימה פשוטה והופכת לקשה עוד יותר כאשר יש בעל חיים בבית.

אין אנו נגד גידול בעלי חיים בבית, להפך! אנו אוהבים חיות. לכן, על מנת לשלב בין גידול בעלי החיים ושמירה על סידור הבית וניקיונו עלינו לשמור על מספר חוקים חשובים:

  • אין לשים את צלחת האוכל של הכלב במקום בו אם היא תתהפך והאוכל ישפך יהיה קשה לנקות את האזור וכמובן שלא יראה למראית עינם של אורחים
  • יש להחליט על לפחות יום אחד בשבוע לשימוש בשואב אבק לניקיון שערות מהרצפה, השטיח והספות.
  • בנושא סידור בית חשוב מאוד לדאוג שארגז החול של החתול יהיה בחדר הכביסה או חדר צידי כלשהו שאינו נראה לעין על ידי אורחים וכמובן להחליף את החול פעם בכמה ימים לפחות
  • אין להשאיר גרביים או כביסה זרוקה בסלון – ישנם כלבים ובעיקר חתולים המשתמשים בבגדי הצמר שלכם כמשחק ועלולים לקרוע אותם

אנו יודעים מה אתם חושבים. “יש לי עוד כל כך הרבה שאלות היכן למקם את הסלסילה של הכלב או האם אפשר להחזיק בבית צעצועים לחתולה שלי?”… חברת בלגן מתמחה בכל נושאי סידור בתים וכן גם שרותי אריזה או אריזת דירות. במידה ואתם זקוקים לעזרה מקצועית לסידור הבית נשמח לעמוד לרשותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *