סידור ארונות בגדים

סידור ארונות בגדיםבנושא סידור ארונות ובעיקר ארונות בגדים האנשים מתחלקים לשני סוגים, אלה שמסדרים בדבקות כל מדף בכל פעם שהם פותחים את הארון, לבין אלה שסידור ארון זה מושג שאינו מוכר להם. אצל הראשונים כל ערימת חולצות מקופלת באופן מדויק כאילו השתמשו בסרגל, לבין אלה שאף פריט אינו מקופל בגודל של פריט אחר, חלקם מהבגדים בכלל לא מקופלים, אלא זרוקים בחלל הארון.

למי שסידור ארון הוא סיוט עבורו יש לנו פתרון, לתת את מלאכת סידור הארונות לחברה מקצועית המתמחה ב סידור הבית, הארון שלכם יהיה מסודר רוב השנה בזכות פתרונות אחסון שתקבלו מהצוות המקצועי. ההשקעה הכספית משתלמת, הרגשת ההקלה בכל פעם שפותחים ארון ורואים כל בגד ולא צריך לחפש שום דבר תורמת לאיכות החיים.

ארון צריך להיות מותאם לבעליו. אם יש הרבה מקום לתליה אבל רוב הבגדים שיש לכם הם מהסוג שמקפלים בטלו חלק מהתליה והוסיפו מדף או שניים. כמובן שאם אתם קונים ארון חדש התאימו אותו מראש לצרכים שלכם. כאשר אתם מזמינים צוות מקצועי מחברת אריזת דירות בטוחה נשלח אדם מטעמנו לתאם איתכם מה דרוש לכם ולתמחר את העבודה. כל מדף, קולבים וסלסילות הדרושים לסידור הארון יובאו על ידי הצוות והמדפים יורכבו על ידי אנשי הצוות.
אם בכל זאת החלטתם לעשות את סידור הארון בעצמכם, מדפים מוכנים ניתן לרכוש בבתי כלבו לעשה זאת בעצמך. כמו כן אפשר להזמין אותם בחנויות לממכר עץ לפי גודל רצוי מצופים מלמין או פורמייקה.

הצוות שלנו יוציא הכל מהארונות אל המיטה הקרובה. כעת מגיע השלב הקשה, המיון.
*כל מה שישן עם כתמים או קרוע הולך לשקית שתגיע לפח האשפה. בשלב זה יתייעץ הצוות איתכם. הדבר יקל עליכם להחליט מה נשאר ומה יוצא.
*כל מה שלא לבשנו כמה שנים מסיבות כמו עליה במשקל או להפך ירדנו בכמה מידות או  שהאופנה השתנתה, בגד שקיבלנו מתנה אך לא מוצא חן בעיננו, נכנס לשקית אחרת. כל מה שראוי ללבישה נתרום לאחד המרכזים לתרומת בגדים כגון מרכז חב”ד, נעמ”ת או ויצ”ו.
*אחרי פינוי בגדים מיותרים, תוכלו להתפנות לעניינכם.  אנחנו נמיין את הבגדים לקיץ וחורף. נקפל כ את הכל ונסדר בערימות לפי סוג הבגד, סוודרים, חולצות שרוול ארוך קצר וכו’.
*את כל מה שמיועד לתלייה נתלה, כל בגד על קולב נפרד, נסדר את הבגדים לפי עונת השנה. אם זו עונת הקיץ, בגדי החורף יהיו במדף עליון או בחלק האחורי של המדפים.
הבגדים יסודרו ע”י הצוות לפי צבעים, בגדי יום יום וכו’. בתום שעות ספורות יהיה לכם ארון מסודר בשיטה שעוזרת לשמור על הסדר.

home_organizing_570_007

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *