סידור בית מקצועי

HomeOrdering 200-002כאשר צריך לסדר את הבית לקראת שיפוץ כללי או לפני מעבר, כדאי מאוד לעשות זאת בעזרת צוות אריזת דירות מקצועי ומיומן וכך גם כאשר צריך סידור בית. לא כל אחד יודע לארוז את תכולת דירתו כך שהכל יגיע בצורה מסודרת ונוחה לפרוק וסידור מחדש. כך גם בעת סידור הבית לאחר שיפוץ או לקראת הגדלת המשפחה.

אנשים רבים מתקשים להיפרד מחפצים גם אם לא השתמשו בהם זמן רב או אפילו אם הדברים לא היו בשימוש מעולם. ולא מדובר באגרנות חולנית ואובססיבית. צוות מקצועי של סידור הבית יעזור לכם בבחירת הדברים שאפשר לוותר עליהם ואל דאגה, כל מה שראוי לשימוש הם ידאגו לתרום לצדקה. כך אתם תנשמו לרווחה מתוך כך שהתפנה מקום בבית ומכך שאחרים נהנים ממה שלכם מיותר או כבר לא נחוץ.

היתרונות של הזמנת צוות שרותי אריזה הם רבים:
חסכון בזמן – ראשית צוות אריזת דירה יודע את מלאכתו ומיומן באריזה מסודרת. הצוות יעשה את מלאכתו במהירות ובמיומנות שלכם אין. כך אתם חוסכים זמן יקר ומתפנה לכם זמן לעסוק בדברים אישיים ואם אתם הורים אתם יכולים להעסיק את הילדים כך שלא יפריעו.
יתרון נוסף הוא בכך שבכל צוות מקצועי יש נגר שידאג לפירוק מקצועי של הארונות והרכבתם מחדש.

יעילות באריזה – כשהעבודה נעשית בידי שירותי אריזה מקצועיים, כל ארגז מסומן וירשם עליו באופן בולט מה הוא מכיל. תפקידכם היחיד הוא לתת שם לכל חדר כך שהצוות ידע למי הוא שייך. לדוגמא: על דלת חדרי הילדים הדביקו פתק עם שם הבן או הבת המתגוררים בו, כך ידע הצוות מה לרשום. אם ארון אחד שייך לשני ילדים הדביקו פתק עם שם הילד על כל דלת בה מאוחסנים הבגדים שלו.

סידור הבית – כאשר מזמינים בעת מעבר דירה חברת הובלות וצוות אריזה, אפשר להזמין גם צוות מקצועי של סידור בית. הצוות יסדר את הבית בצורה יעילה ונוחה למגורים ולשמירה לטווח ארוך על הסדר. בצוות כזה יש אנשים מתחומי מקצוע אחדים וביניהם אחד לפחות שמומחיותו היא עיצוב והתאמת צבעים. המומחים יתייעצו איתכם לפני תחילת העבודה מה ההעדפות שלכם, איזה צבעים אתם ממש לא הייתם רוצים לראות אצלכם בבית, וכמובן מה התקציב שלכם לאביזרים עיצוביים.

home_organizing_570_002

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *