סידור הבית לפני ואחרי שיפץ

אריזת דירה וסידור הבית ע"י מקצועניםבשעה טובה החלטתם לעשות שיפוץ בביתכם. לא משנה אם השיפוץ יסתכם בסיוד הקירות וצביעת הדלתות או בשיפוץ גדול יותר כמו חידוש המטבח או חדר האמבטיה מחכה לכם עבודה רבה לפני ואחרי השיפוץ.

העבודה מתחילה זמן מה לפני תחילת העבודות. צריך להתקשר עם שיפוצניק, לבחור צבעים, קרמיקות, ארונות, ברזים ועוד אביזרים. אם אתם מתלבטים ולא מצליחים להגיע להחלטות תוכלו להיעזר בצוות סידור בית שבדרך כלל אחד מהצוות הוא מעצב או מעצבת. אם בחרתם להיעזר בצוות מקצוענים הם גם יעזרו לכם בכל סידור הבית לפני ואחרי השיפוץ.

לפני – בכל מקרה לפני תחילת העבודות יש למיין דברים בבית להוציא כל מה שלא השתמשתם בו זמן רב. מדובר בכלי מטבח כגון סרוויס שחסרים בו חלקים, בגדים שכבר מזמן שוכבים בארון כאבן שאין לה הופכין, ותופסים מקום יקר. אם מדובר בהחלפת מטבח תוכלו להיעזר בצוות אריזת דירות שידאג לארוז את כל הכלים בצורה מסודרת ובטוחה כך שבגמר השיפוץ הכל יכנס לארונות החדשים ללא פגע.

גם אם אתם גרים בבית בעל יותר ממפלס אחד האבק שייוצר בזמן עבודות השיפוץ יגיע לכל פינות הבית. לכן מומלץ ביותר לעטוף כל מכשיר ורהיט. קודם כל הטלוויזיות והמחשבים. כל צעצועי הבד של הילדים לאחסן בתוך שקיות ניילון ולסגור היטב. אם שכרתם צוות אריזת דירה הם ייעצו וגם יעשו את רוב עבודת האריזה וכיסוי הרהיטים. שרותי אריזה חשובים במיוחד אם אתם עוזבים את הבית בזמן השיפוץ עד סיומו. אריזת דירות היא מיומנות מיוחדת. הצוות יאתר חדר בביתכם שיכיל את כל הריהוט והארגזים ויארגנו את הכל בתוך החלל, מהרצפה ועד התקרה, בצורה מסודרת מבלי שהציוד יפגע.

אחרי – צוות סידור הבית יתחיל בניקיון האבק ושאריות שנשארו אחרי השיפוץ. כל תריס וחלון יצוחצחו אריחי הקרמיקה והרצפות יעבו שטיפה הגונה. כעת יחזרו הרהיטים למקומם לא לפני שיעברו ניקוי מכל גרגר אבק. אנשי הצוות יוסיפו את מגע הקסם בעזרת מעט אביזרים ממה שיש בבית עם תוספות שהם יביאו איתם. אתם תקבעו את התקציב לאקססוריז לפני תחילת העבודות. שיהיה בהצלחה.

שירותי אריזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *