סידור הבית

סידור הביתסידור הבית בצורה טובה משפר את איכות החיים. בכל דירה צריך באיזה שהוא שלב לעשות סידור בית. יש אנשים שמעדיפים זאת לבד בתדירות גבוהה ויש כאלה שמסדרים את הבית כמה פעמים בשנה או כאשר משפצים או עוברים דירה. אין ספק שסידור הבית ע”י אנשי מקצוע מיומנים הרבה יותר אפקטיבית.
הגעתם לביתכם החדש ועכשיו צריך לפרק את הארגזים ולהניח כל חפץ ובגד במקום. אחרי שבוע עדיין יש ארגזים סגורים ועדיין אתם מחפשים את החולצה הסגולה או שהילדים מחפשים את הצעצועים שלהם. אם אתם רוצים להימנע ממצב כזה, ולחסוך מעצמכם עבודה קשה והרבה בלבול מח, שירותי סידור הבית שלנו הוא פתרון אידאלי.

יש לנו צוות שמתמחה בסידור הבית כך שתוך יום או לכל היותר יומיים ביתכם יהיה מסודר וכל חפץ יהיה במקום כך שתוכלו למצוא אותו ללא חיפושים מיותרים. את שרות סידור הבית אפשר להזמין עם מיון או בלעדיו. אם הזמנתם את שירותי אריזה של חברת אריזת דירות בטוחה גם האריזה וגם הפירוק יעשו במהירות וביעילות מרבית. על כל ארגז מסומן לאיזה חדר הוא שייך וכל תכולתו רשומה עליו, לכן מלאכת הפירוק מהירה יותר.

הצוות ירכיב את הארונות, כל מדף של הארון ינוגב לפני שיניחו עליו את החפצים השייכים אליו. הנגר ירכיב את המיטה בחדר השינה ומי שאחראי על סידור חדר השינה ידאג לסדר את המיטה להניח את מנורות הלילה במקומן ולסדר כל חפץ במקומו. אם יהיה צורך באביזרים לסידור נוח של גרביים, לבנים וכיוצא באלה, אנחנו נדאג לארגן את הכל. אם הבאתם איתכם אהילים ונברשות שצריך לתלות חשמלאי שלנו ירכיב ויתלה, הטלוויזיה והדי.וי.די יוצבו במקומם ויחוברו כך שיהיו מוכנים לשימוש.

כל חדר בבית החדש ינוקה, כל פריט השייך לחדר יונח במקומו הצוות שלנו ידאג לתלות את המראות והמדפים ומעצבת שלנו תיתן את הטאץ האחרון כדי שאתם תוכלו להיכנס לביתכם החדש ולהמשיך את סדר היום הרגיל כבר למחרת. אם בחרתם גם שרותי מיון הצוות ימיין מה ראוי לשימוש ומה לא ואיזה בגדים כדאי לשמור ולאחסן בארונות ומה ילך לתרומה. כמובן שאחרי המיון אתם, בעלי הדירה תהיו הפוסקים האחרונים. בית שאינו עמוס מידי גורם לתחושת שחרור ולרגיעה.

סידור הבית ובמיוחד פרוק והרכבה מחדש של כל הציוד דורש מומחיות וניסיון, בלעדיהם הופכת העבודה לסיוט מתמשך ולמריבות. כדי לתת לעצמכם שקט נפשי ולמנוע מתח, עצבים ומריבות, תנו למומחים לעשות לכם את העבודה הקשה ותמנעו מעצמכם את כל הכאב ראש הזה.

סידור בית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *