סידור המגירות במטבח

HomeOrdering 200-018סידור הבית שלנו דורש מאיתנו יסודיות, התמדה וזמן. שמירה על ניקיון וסדר במטבח הוא חלק בלתי נפרד ואף חשוב ביותר כשמדברים על סידור בית. המטבח במידה מסוימת משקף את פניו של הבית כולו, כאשר הוא מסודר ונקי, זה אומר שבראש הבית עומדים אנשים יסודיים שאכפת להם מניקיון והצורה בה מתנהל אצלם סידור הבית.

כאשר אנו מדברים על סידור בתים אנו שמים דגש בראש ובראשונה לסידור המטבח. בנושא סידור הבית כאשר מדובר בסידור המטבח הרי שיש לדאוג ראשית לסידור המגירות במטבח. מגירות מסודרות במטבח יאפשרו לנו חיסכון בזמן רב של מציאת תבלינים או במציאת פתרון מהיר ל”מה להכין לאכול הערב”. במגירות נמצא כנראה את הדברים החשובים ביותר במטבח והם הכלים, התבלינים, מרקיות, פסטות, כלים חד פעמיים, ציוד וחומרי ניקיון, סירים ועוד…

על מנת לשמור על המטבח שלכם נקי ועל מגירות מסודרות תוכלו לאמץ מספר טיפים אלה:
•    רכזו את כל התבלינים במגירה אחת מסודרת, רצוי במגירה עליונה/אמצעית מכיוון שהשימוש בהם הוא בתדירות גבוהה שלא יהיה צורך להתכופף הרבה
•    רכזו את כל הכלים הנקיים בבית במגירה נפרדת
•    מיינו את הכלים החד פעמים, המפיות, נייר כסף והתבניות אפייה במקום אחד – שתדעו שכל החד פעמי שם!
•    כל הפסטות, הקמח, הסוכר, המרקיות והדברים היבשים לרכז למגירה אחת
•    לא פחות חשוב מהכול – את כל ציוד הניקיון מומלץ לשים במקום מרוכז אחד ורחוק מאוכל או תבלינים. מומלץ מאוד להשתמש בארון שמתחת לכיור.

סידור בית עשוי לעלות לא מעט כסף ולסחוב לכם לא מעט זמן לכן עליכם לשקול איך אתם הולכים לבצע זאת ומה תקציבכם לסידור וניקיון הבית. האם עדיף לכם לבזבז זמן ולנקות בעצמכם או לשכור אנשי מקצוע שיעשו את זה עבורכם?

אנו מבינים שלעיתים אריזת דירה או סידור בית הם לא תמיד נעימים ונוחים ולכן אנו מאמינים כי שכירה של אנשי מקצוע צפויה לקבל את התוצאות הטובות ביותר. אריזת סידור כמו גם סידור בתים היא המומחיות שלנו ונשמח לעמוד לרשותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *