סידור חדר אמבטיה

packing_200_002חדר אמבטיה מסודר ונעים למראה גורם להרגשה טובה ונקיה יותר. הוא מזמין ממש כמו ספא. אם אתם רוכשים דירה חדשה או בונים את ביתכם הקדישו מחשבה לחדר האמבטיה. אם אתם גרים בדירה ישנה ורוצים לשפץ אותו מחכה לכם משימה לא קלה שבסופה תזכו להרבה נחת. אנחנו נתמקד בהפיכת חדר אמבטיה ישן לחדר אמבטיה מלבב, נעים ומזמין.

אז בואו ונתחיל במהפך הוציאו כל חפץ שניתן להזיז מחדר האמבטיה. כאשר החדר ריק שפשפו ונקו את קירות החרסינות או הקרמיקה (אם יש לכם אריחי קרמיקה אז אתם כבר די חדשנים) אם אתם יצירתיים קנו צבעי זכוכית או צבעי שמן מיוחדים לאריחי חרסינה וצבעו שורה או אריחים בודדים. אם יצירתיות היא צד פחות חזק שלכם, קנו מדבקות בחנויות המתמחות.
אם יש בחדר הרחצה אמבטיה שהציפוי שלה בלוי ומשופשף השקיעו בציפוי חדש או באגנית ש”מתלבשת” על האמבטיה הישנה. את החריצים שהשחירו מלאו בחומר מילוי שנקרא רובה. סיידו בלבן את החלק שאינו מחופה באריחים וגם את התקרה. כאשר כל עבודות הניקוי והצביעה הסתיימו

קניות של אביזרים לעיצוב חדר הרחצה:
קנו קופסאות מעוצבות לאחסון חפצים. את הקופסאות התאימו לצבעים שבחרתם לפני כן. שימו לב לבחור קופסאות עמידות בלחות. כמו כן קנו ארונות קטנים שאפשר לתלות אותם, מדף או שניים רצוי מזכוכית. נכון הם יקרים אבל ההוצאה תשתלם במראה הסופי.
אם אין לכם מתקן תלוי לפינת המקלחת שעליו ניתן להניח את השמפו, תחליב הרחצה, המרכך וספוג הרחצה. קנו אותו עם מדפים בעלי רווח מספיק לבקבוקים הגבוהים של כל הטואלטיקה הזו. אביזר נוסף הכרחי הוא מתלים יפים למגבות. את ראש המקלחת הישן החליפו לראש מקלחת חדש ומודרני.

השלב הבא הוא מיון. כל מה שהיה לפני כן בחדר האמבטיה צריך לעבור מיון ומה שאפשר לאחסן במקום אחר שימו כרגע בצד.
תלו את הארוניות, את המדפים ואת המתלים למגבות. שימו בקופסאות את החפצים שנחוצים בחדר הרחצה כמו מסרקים, מברשות, וקרמים למיניהם. אם יש חלון בחדר  האמבטיה שימו עציץ שיוסיף רעננות וצבע, את הקופסאות שימו על הארונית שתליתם ועל המדף, השתדלו לא לצופף אותן. תלו מגבות על המתלים המתאימים, רצוי מגבות מאותו צבע או משני צבעים תואמים.
עכשיו תוכלו ליהנות בחדר הרחצה ממש כמו בספא.

home_organizing_570_003

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *