סידור כלי עבודה

packing_200_007קשה מאוד לשמור על סדר וארגון בכל הקשור אל כלי בית או כלי עבודה. בפעמים בהם אנו נזדקק לכלי מסוים, הסיכוי שנחזיר אותו למקום שממנו לקחנו אותו – ולעיתים אפילו לא נשים לב שאנחנו יוצרים בלגן בארגז או בארון עצמו. סידור הבית הינו דומה מאוד לסידור כלי עבודה, כאשר הפקדה ותשומת לב מצידנו יהיו הגורמים המרכזיים ביותר שבאמצעותם נוכל לשמור על ארגז כלים מסודר ונקי.

סידור כלי עבודה – למה זה חשוב?

אחת התכונות הפחות נפוצות אצל שיפוצניקים או אנשי מקצוע אשר משתמשים בכלי עבודה זה סדר וארגון. הרי הם זקוקים לכלים רבים כמעט בכל יום עבודה, ובשלב מסוים הסדר נדחק לפינה – כל זאת לטובת עבודה מהירה ובלי הרבה עיקובים הנגרמים כתוצאה מסידור וארגון של כלי העבודה.
אנשי מקצוע רבים אינם מודעים ליתרונות אשר ניתן לסגל בזכות שמירה על עיקביות בכל הנושא של סדר וארגון בארגז הכלים שלהם. כמו אריזת דירה אשר מצריכה מהסבלים לשמור על סדר בהכנסת הארגזים אל המשאית – על מנת להקל בפירוק המשאית לאחר מכן. גם שמירה על הסדר בהכנסת הכלים אל הארגז תביא לכך שתמצאו מהר יותר את הכלים בתוך הארגז, והעבודה שלכם תהיה הרבה יותר מהירה ופשוטה.
אריזת דירות זאת דרך נהדרת לדמות את הסיטואציה של שמירה על סדר וארגון של כלי העבודה שלכם. אנשי מקצוע רבים, נמדדים ומקבלים ביקורת בין היתר על פי רמת הארגון שלהם. בתור לקוח אחד הדברים הראשונים שאליהם אני יחשף זה היהיה ארגז הכלים של בעל המקצוע – כאשר את הדעה שלי עליו אני יקבל כתוצאה מהאופן שבו הכלים מסודרים ומאורגנים.
ברוב המקרים כאשר תקפידו באופן קבוע על סידור כלי העבודה שלכם, אתם תזכו לעבודה מהירה ופשוטה יותר מצד אחד – ומצד שני תוכלו לזכות גם בלקוחות חדשים אשר יתרשמו מהסדר והארגון אשר מנחה אתכם. חוסר סדר ברוב המקרים אצל בעלי המקצוע יכול להגיע גם לעבודה שלהם וכאן מגיע סיכון אשר ניתן למנוע אותו בזכות הצצה אל ארגז הכלים שלהם אשר יגלה לנו האם בעל המקצוע הוא מסודר או מבולגן.

home_organizing_570_017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *