סידור מכשירי החשמל במטבח

packing_200_013סידור הבית היא איננה משימה פשוטה. על מנת לשמור על סידור הבית עלינו להיות מסודרים, נקיים ואכפתיים מהסביבה בה אנו חיים. לבטח כשמדובר בסביבה הביתית שלנו כשמדובר במשהו כמו סידור בית אנו לעיתים לאו דווקא נוטים לשמור על הסדר אלא לבלגן וללכלך.

סידור בית יכולה להיות משימה פשוטה ונעימה אם אנו נשמור על הסדר והניקיון בכל פעם ויהיה לנו ממש מעט לעשות בניהול השוטף של הבית כמו: החזרת דבר מה למקום או שטיפת כמה כלים בודדים וכו’…
בכל רבים מאיתנו אינם שומרים על סידור הבית וניקיונו. רבים מאיתנו מתעצלים ומעדיפים להשאירו מלוכלך ומבולגן.

סידור בתים צריך להיות מתוכנן, כל דבר צריך לעמוד במקום שלו. כך גם סידור המטבח. המטבח כחלק חשוב מאוד בבית צריך להיות נקי ומסודר תמיד החל מסידור התבלינים, סידור המגירות במטבח, הסירים וכמובן סידור מכשירי החשמל במטבח.

אז היכן כדאי לסדר את מכשירי החשמל במטבח? להלן כמה טיפים שיהפכו את סידור הבית וסידור המטבח שלכם ומכשירי החשמל בו לפשוט ונעים:

  • על כל מכשירי החשמל להיות רחוקים מאזור הכיור והמים!!
  • אין להניח כלים/סירים על מכשירי חשמל במטבח וכך גם לא מכשיר חשמל אחד על מכשיר אחר
  • יש להניח כל מכשיר חשמלי במקום המיועד והמתאים לו ביותר כאשר הוא יהיה נוח וזמין לתפעול על מנת להזיז כמה שפחות דברים (לדוגמא: להניח את הקומקום החשמלי בפרונט של השיש ולא מאחורי הסט של הסוכר, הקפה והתה)
  • את המיקרו ניתן להניח על השיש במקום בטוח ולא במקום שיש בו סכנה להירטבות או מקום לא יציב עליו עומד המכשיר
  • כלים אשר אינם בשימוש יומיומי ניתן לרכז באחת הדלתות בארון המטבח שלכם כדי שתוכלו למצוא אותו במקרה הצורך
  • יש לשים מכשירים חשמליים במקום גבוה ובמרחק מהישג ידם של ילדים!

במידה ואתם עוברים דירה או סתם מעוניינים לארוז את מכשירי החשמל שלכם אשר אינם בשימוש על מנת לשמור על הסדר אנו שמחים לבשר לכם שאנו כחברה מקצועית לענייני סידור בתים וכן גם אריזת בתים נשמח לספק לכם שירותי אריזה מקצועיים ואיכותיים. אריזת דירה איננה דבר פשוט ויש ברשותנו את כל הכלים לעשות זאת בצורה הכי נוחה ומהירה עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *