שאלות ותשובות על אחסון דירות

שאלות ותשובות על אחסון דירותשירותי אחסון דירות התפתח בשנים אחרונות לאחסון דירה צריך להתייחס במלוא כובד הראש. הרי מדובר ברכוש שלכם. שירותי אחסון דירות התפתח בשנים אחרונות עקב דרישות רבות של משפחות, סטודדנטים או משרדים כפתרון זמני עבור אחסנת התכולה בגלל סיבות שונות. כדי להבין טוב יותר את המשתמעות של אחסנת דירות, משרדים או חפצים ניתן לקרוא בעמוד זה שאלות ותשובות נפוצות.

שאלה: איך אבחר באחסנה בטוחה?
תשובה: כדאי לבחור בחברת אחסנה שיש לה מחסנים בנויים. לא רצוי לאחסן במכולות או בסככה שהייתה פעם לול עופות. במבנה מבטון שמאוורר כהלכה הציוד שלכם יחזור אליכם במצב שבו הגיע לאחסנה ביום האחסון הראשון.
חשוב לבקר במקום ולהיווכח במו עיניכם שהמקום מספק אבטחה טובה ואת רמת הניקיון של המקום, שהציוד בטוח מפני חום השמש ומפני רטיבות. הן לא תרצו למצוא מקרר חלוד בתום תקופת האחסנה או בגדים שכרסמו עכברים. מראה עיניים טוב מאלף תמונות באינטרנט.

שאלה: האם חשוב שלחברת האחסון יהיה גם שרות הובלות?
תשובה: עדיף שלחברת השכרת שטחי אחסון תהיה חברת הובלות. כך רכושכם יהיה מבוטח לאורך כל התהליך, מהובלה אל מקום האחסון, בתקופת האחסון ועד שהוא מגיע אל יעדו הסופי.

שאלה: איך אדע מה גודל המחסן שדרוש לי?
תשובה: כאשר אתם יוצרים קשר עם חברה, הם צריכים לשלוח אדם מטעמם והוא צריך להעריך את נפח הציוד שצריך אחסון. כך אנחנו נוהגים.

שאלה: איך אדע שרק אני יכול לפתוח את תא האחסון?
תשובה: חשוב שהמחסן שאתם מקבלים יהיה נעול בשני מנעולים. מפתח אחד יהיה אצל בעל הרכוש והמפתח השני נמצא אצל מנהל המחסנים. רק בנוכחות הלקוח ומנהל המקום ניתן לפתוח את המחסן. התהליך דומה לנוהל פתיחה ונעילת כספות בבנק.

שאלה: לכמה זמן אפשר לשכור מחסן?
תשובה: לכל תקופה שדרושה לכם. אם זה ציוד של משרד שעובר שיפוץ, אם מכרתם את דירתכם והבית החדש עדיין לא מוכן ואתם צריכים אחסון לחודש ימים עד קבלת המפתח, ולחילופין אם אתם נוסעים בשליחות לשנתיים לחו”ל ורוצים להשכיר את דירתכם. בקיצור לכל תקופה שדרושה ללקוח.
החיוב נעשה לחוש הראשון בשלמותו ומחושב מהיום הראשון של האחסון. כל שבוע נוסף ועד שלושה שבועות נוספים, הסכום יורד ב- 30% . אם האחסון נמשך לשבוע הרביעי התשלום יהיה עבור חודש מלא.

 

שאלות ותשובות על אריזת דירות

כל מה שרציתם לדעת על הובלותהאמת שלא אורזים את הדירה בכל יום ובגלל זה לא בטוח שכולם יודעים איך ניתן לעשות זאת בצורה הכי טובה. אז איך לארוז דירה ללא מאמץ מיותר? אריזת דירה היא משימה לא קלה. אריזה

 

שאלות ותשובות על סידור הבית

packing_200_004כולנו אוהבים סדר וניקיון ובכל זאת לא תמיד מצליחים לעמוד לעורך זמן ביעדים אלה. אז איך בכל זאת מסדרים את הבית וגם שומרים על הסדר? בית מסודר ומאורגן הוא חלום של כל אישה

 

שאלות ותשובות על אחסון דירות

אחסון דירותשירותי אחסון דירות התפתח בשנים אחרונות לאחסון דירה צריך להתייחס במלוא כובד הראש. הרי מדובר ברכוש שלכם. שירותי אחסון דירות התפתח בשנים אחרונות עקב דרישות רבות של

 

שאלות ותשובות על הובלות

הובלת דירה ללא דאגותכאשר מתכננים לעבור דירה הדאגה הראשונה ובעצם הכי חשובה של רוב האנשים היא להזמין משאית. הובלת דירה זו משימה שמצריכה תכנון זמן רב מראש. צריך לעשות סקר שוק, לבחור את החברה

 

home_organizing_570_014

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *