שאלות ותשובות על אריזת דירות

שאלות ותשובות על אריזת דירותהאמת שלא אורזים את הדירה בכל יום ובגלל זה לא בטוח שכולם יודעים איך ניתן לעשות זאת בצורה הכי טובה. אז איך לארוז דירה ללא מאמץ מיותר?
אריזת דירה היא משימה לא קלה. אריזה לא נכונה עלולה לגרום נזק רב לרכוש. כלים עלולים להישבר, רהיטים יכולים לקבל שריטות, ומכשירי חשמל כמו מקרר או מכונת הכביסה עלולים לצאת מכלל פעולה. אריזת דירות היא מומחיות ומחייבת מקצוענות. כשעוברים דירה לא די בסבלים ומשאית. עם החפצים לא יהיו ארוזים בצורה נכונה, מכשירי החשמל לא יהיו עטופים בניילון עבה וחזק וכך גם הרהיטים, גם הסבלים המנוסים ביותר לא יוכלו למנוע נזק מהרכוש.

שאלה: איך בוחרים חברת אריזה?
תשובה: מתקשרים לחברת הובלות ושואלים אם הם מספקים גם שירותי אריזה ומבררים אם יש להם ביטוח ומבקשים הצעת מחיר. אם הם שואלים אתכם כמה שאלות בטלפון ולא שולחים בנאדם לראות את היקף העבודה הם חברה לא אמינה ולכם כדאי לא לשכור את שרותיהם.
חברת אריזת דירות בטוחה, היא חברה ותיקה בעלת שנות ניסיון רבות בענף אריזת דירות ובהובלות . כאשר מתקשרים אלינו לקבלת הצעת מחיר, אנחנו אמנם שואלים מס’ שאלות אבל גם מתאמים איתכם תאריך ושעה נוחה לכם לביקור של נציגנו.

שאלה: מאיפה משיגים ארגזים?
תשובה: חברת אריזת דירות בטוחה, מספקת לכם לא רק ארגזים אלא גם את כל חומרי האריזה האחרים. אם בחרתם  אריזת דירה על ידי צוות מיומן שלנו, הצוות יגיע יום לפני המעבר או ביום המעבר עצמו עם כל חומרי האריזה והארגזים הדרושים.

שאלה: כמה זמן לוקחת אריזת דירה?
תשובה: תלוי בגודל הדירה. יש דירות שלוקח כארבע עד חמש שעות לארוז על ידי צוות של שלושה אנשים. ויש דירות שלוקח יומיים עם אותו צוות במיוחד עם מדובר על שילוח בינלאומי. בבתים פרטיים גדולים שבהם ציוד רב ויש צורך לארוז כלים יקרים ושבירים יכולה האריזה להמשך גם חמישה ימים.

שאלה: אם בחרתי לארוז בעצמי, כמה זמן לפני יום המעבר אקבל את הארגזים?
תשובה: שוב, תלוי מה גודל הדירה או הבית. אבל באופן כללי הארגזים מגיעים אליכם כשבוע עד 10 ימים לפני יום פינוי הדירה.
יתרה מזאת, אנחנו נספק לכם טיפים לאריזה בטוחה שתקל עליכם את האריזה ותבטיח שיהיו כמה שפחות נזקים לרכוש.

שאלה: האם משתלם להזמין אריזת דירה ביחד עם ההובלה?
תשובה: אצלנו תוכלו למצוא מענה מושלם לכל הצרכים שלכם לפני ואחרי מעבר הדירה, כאשר המטרה שלנו היא להקל עליכם את מעבר הדירה ולהפוך אותו ממאורע מעייף ומייגע למאורע משמח. אנו מספקים שירותי אריזה שנעשים לעיתים במקביל עם ההובלה – הדבר מומלץ מאוד מכיוון שמצד אחד תקבלו מחיר טוב יותר שנגרם בגלל השילוב בין ההובלה לאריזה. ובנוסף תוכלו להיות בטוחים שכאשר רוכשים אריזת דירות והובלת דירות מחברה אחד – השירות שתקבלו יהיה הרבה יותר מקצועי ואיכותי וללא סכנות.

שאלה: האם מומלץ לשכור חברה חיצונית שתספק לי אריזת משרד?
תשובה: בדומה לאופציה של אריזת דירה, גם אריזת משרד היא שירות פופולארי מאוד בקרב חברות הובלה רבות בארץ ובעולם. לרוב המשרד לא מכיל חפצים רבים, ולכן אנשים רבים מעדיפים לבצע את הפעולה באופן עצמאי. אך בדומה להליך של סידור הבית ניתן להזמין במקביל לאריזה גם סידור של המשרד – וכך תקבלו מעבר משרד קומפלט, מבלי שתצרכו להתאמץ או לשבש את העבודה היומיות שלכם. הצוות שלנו יעביר לכם את המשרד באופן איכותי, ואילו אתם תמשיכו לעבוד כאילו לא קרה דבר – ותגיעו למשרד החדש שלכם כאשר הוא מוכן.

שאלה: החלטתי לבצע האריזה באופן עצמאי – האם דרוש לי ציוד מיוחד?
תשובה: חברות אשר מספקות שירותי אריזה, נעזרות בציוד משוכלל ומתקדם על מנת לבצע את ההובלה באופן מהיר ומקצועי. אם החלטתם לבצע את האריזה לבד, לא יהיה עליכם להצטייד בציוד מיוחד חוץ מהציוד הסטנדרטי כמו קרטונים, דבק סלוטייפ וטוש על מנת לכתוב על הקרטונים. כך שאומנם לא מדובר בהליך קשה במיוחד, אך באופן טבעי אריזת דירות על ידי צוות מנוסה תתבצע בצורה כדאית ויעילה יותר מאשר אם תחליטו לארוז בכוחות עצמכם.

שאלה: האם ישנו ציוד שאינכם יכולים לארוז ולהעביר אותו?
תשובה: אנו בחרת “הובלות הגלגל” מחזיקים באנשי מקצוע איכותיים ובציוד מתקדם על מנת שנצליח להעביר לכם את כל הציוד והחפצים שלכם – מבלי לגרום נזק או חבלה בשום פריט. אנו יכולים לייעץ כי ציוד וחפצים קטנים שהם בעלי ערך רגשי רב או שאתם חוששים לשלמותם – תעבירו באופן עצמאי לבית. למעט אותם חפצים אנו נספק לכם אריזת דירה והובלת דירה בצורה הטובה ביותר. אנו נסייע לכם למיין את הציוד, ולבחור אילו מבין הרהיטים או החפצים עדיף שתיקחו לבד.

 

שאלות ותשובות על אריזת דירות

כל מה שרציתם לדעת על הובלותהאמת שלא אורזים את הדירה בכל יום ובגלל זה לא בטוח שכולם יודעים איך ניתן לעשות זאת בצורה הכי טובה. אז איך לארוז דירה ללא מאמץ מיותר? אריזת דירה היא משימה לא קלה. אריזה

 

שאלות ותשובות על סידור הבית

packing_200_004כולנו אוהבים סדר וניקיון ובכל זאת לא תמיד מצליחים לעמוד לעורך זמן ביעדים אלה. אז איך בכל זאת מסדרים את הבית וגם שומרים על הסדר? בית מסודר ומאורגן הוא חלום של כל אישה

 

שאלות ותשובות על אחסון דירות

אחסון דירותשירותי אחסון דירות התפתח בשנים אחרונות לאחסון דירה צריך להתייחס במלוא כובד הראש. הרי מדובר ברכוש שלכם. שירותי אחסון דירות התפתח בשנים אחרונות עקב דרישות רבות של

 

שאלות ותשובות על הובלות

הובלת דירה ללא דאגותכאשר מתכננים לעבור דירה הדאגה הראשונה ובעצם הכי חשובה של רוב האנשים היא להזמין משאית. הובלת דירה זו משימה שמצריכה תכנון זמן רב מראש. צריך לעשות סקר שוק, לבחור את החברה

 

home_organizing_570_010

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *