שאלות ותשובות

אם רציתם לדעת יותר על השירותים שלנו יכול ללמוד מהשאלות והתשובות הנפוצות ביותר. במידה ולא מצאתם כאן תשובה לשאלתכם ניתן ליצור קשר בטלפון או באמצעות הטופס ליצירת שקשר.

 

שאלות ותשובות על אריזת דירות

כל מה שרציתם לדעת על הובלותהאמת שלא אורזים את הדירה בכל יום ובגלל זה לא בטוח שכולם יודעים איך ניתן לעשות זאת בצורה הכי טובה. אז איך לארוז דירה ללא מאמץ מיותר? אריזת דירה היא משימה לא קלה. אריזה לא נכונה עלולה לגרום נזק רב לרכוש. כלים עלולים להישבר, רהיטים יכולים לקבל שריטות, ומכשירי חשמל כמו מקרר או מכונת הכביסה עלולים לצאת מכלל פעולה. אריזת דירות היא מומחיות ומחייבת מקצוענות.
קרא בהרחבה

 

 

שאלות ותשובות על סידור הבית

packing_200_004כולנו אוהבים סדר וניקיון ובכל זאת לא תמיד מצליחים לעמוד לעורך זמן ביעדים אלה. אז איך בכל זאת מסדרים את הבית וגם שומרים על הסדר? בית מסודר ומאורגן הוא חלום של כל אישה ולפעמים גם חלומם של גברים. אבל במשפחה עם ילדים שבה שני ההורים עובדים במשרה מלאה, זאת משימה לא קלה כלל וכלל. אבל לא רק משפחות סובלות מאי סדר, גם רווקים ורווקות שגרים בדירות שכורות…
קרא בהרחבה

 

 

שאלות ותשובות על אחסון דירות

אחסון דירותשירותי אחסון דירות התפתח בשנים אחרונות. לאחסון דירה צריך להתייחס במלוא כובד הראש. הרי מדובר ברכוש שלכם. שירותי הדרישה לאחסון דירות גדלה עקב דרישות רבות של משפחות, סטודדנטים או משרדים כפתרון זמני עבור אחסנת התכולה בגלל סיבות שונות קשורות למעבר דירה, פינוי דירה, בית חדש שעדיין לא מוכן וכדומה. כדי להבין טוב יותר את המשתמעות של אחסנת דירות, משרדים או חפצים ניתן לקרוא בעמוד זה שאלות ותשובות נפוצות.
קרא בהרחבה

 

 

שאלות ותשובות על הובלות

הובלת דירה ללא דאגותכאשר מתכננים לעבור דירה הדאגה הראשונה ובעצם הכי חשובה של רוב האנשים היא להזמין משאית. הובלת דירה זו משימה שמצריכה תכנון זמן רב מראש. צריך לעשות סקר שוק, לבחור את החברה הטובה והאמינה ביותר בכדי להבטיח לעצמכם מעבר חלק ללא נזקים. רוב האנשים מסתפקים בהזמנת חברת הובלות בלבד בלי להכיר את שאר השירותים שניתן לקבל שיכולים להקל על מעבר הדירה.
קרא בהרחבה

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *