שירותי אריזה לקראת מעבר דירה

שירותי אריזה לקראת מעבר דירהחברת אריזת דירות בטוחה מספקת שירותי אריזה של דירות ומשרדים. במסגרת השירות ניתן לכלול גם שרות סידור הבית. לחברתנו יש עובדים המתמחים בכל תחומי האריזה, הפירוק, ההובלה וההרכבה. לחברה שלנו יש רכבים בכל גודל הדרוש להעברה נוחה ובטוחה.

כאשר עומדים לפני מעבר דירה יש דברים רבים שצריך לחשוב עליהם. כאשר מתקרב תאריך המעבר מתחיל המרוץ אחרי חומרי אריזה ולא פעם בעת האריזה עצמה מגלים פתאום שאין מספיק ארגזים או יריעות ניילון פצפץ כדי להגן על חפצים שבירים ורגישים. אנחנו מספקים את כל הדרוש לאריזה יעילה בכמות מספקת. כדי שנדע מראש את כמות התכולה שיש צורך לארוז ולהעביר אנחנו שולחים נציג של החברה שיעריך את הכמות של מה שצריך לארוז ומספקים את כל הדרוש.

יש אנשים שטוענים שאין להם בעיה לארוז, שהם אינם צריכים לקחת שירותי אריזה  וחבל על הכסף. כאשר הם מתחילים לפרק את הארגזים בדירה החדשה הם מגלים שחלק מהסט היקר נשבר, שטלוויזיה יצאה מכלל שימוש שהמשחק של הילד התקלקל והמראה נסדקה. כדי למנוע הפסדים כאלה כדאי מאוד להשתמש בשרות  אריזת דירה.

 אריזת דירה או משרד בידי עובדינו המיומנים והמסורים, מבטיחה לכם שתגיעו עם כל חפצי הבית למיקומם החדש שלמים ובטוחים. האריזה הפרוק וההרכבה בביתכם החדש יעשו ביעילות, במהירות ובסדר מופתי ויחסכו מכם הרבה ריצות, עבודה מאומצת ודאגות. אתם תוכלו להמשיך בשגרת חייכם ולסדר את עניינכם בראש שקט.

איך תדעו שחברת אריזת דירות בטוחה היא החברה האמינה שאתם מחפשים?
ראשית כאשר אתם מטלפנים אלינו כדי לקבל הצעת מחיר אנחנו שולחים אליכם נציג מטעמנו שיעריך את היקף העבודה. הנציג יעריך כמה ארגזים וחומרי אריזה אחרים דרושים לאריזת כל תכולת הבית. כמו כן איזה בעלי מקצוע, מעבר לאורזים, יהיו דרושים לביצוע המעבר, נגר, חשמלאי, מנוף וכו’. האריזה והובלת תכולת הבית מבוטחת ועל נזק שיגרם כתוצאה מההובלה תקבלו פיצוי מחברת הביטוח.  

כאשר מגיע יום האריזה נגיע בשעה מוקדמת. ארגזים וחומרי אריזה כבר נמצאים במקום וליתר ביטחון נביא חומרים נוספים. העובדים יכנסו כל אחד לחדר אחר בדירה ויתחילו באריזה. במטבח כל כלי ייארז ויונח בצורה יעילה בארגז ועל כל ארגז ירשם לאיזה חדר בבית הוא שייך ומה הוא מכיל במדויק. בסוף היום כל תכולת הבית תגיע ליעדה

home_organizing_570_024

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *