שירותי הובלה

שירותי הובלהשרותי הובלות נחוצים מפעם לפעם לכל אחד. כשעוברים דירה צריך הובלה של תכולת הדירה, קונים רהיטים, צריך הובלה. סטודנטים שעוברים ממקום לימודים אחד למשנהו, זקוקים להובלת החפצים.

כיצד נדע איזו חברת הובלות תיתן לנו שירות אמין ויעיל? חברת הובלות הגלגל היא חברת הובלות ותיקה ואמינה. אנחנו חברה הקיימת כבר ארבעים שנים. לחברתנו רכבים שונים בגדלים שונים, להעברות בכל קנה מידה מכל מקום לכל מקום בארץ.

כאשר מתכננים אריזת דירות להעברת תכולת הדירה לבית חדש צריכים חברת הובלות דירה שאפשר לסמוך על עובדיה שיעבירו בביטחה את רכושכם מנקודה א’ לנקודה ב’ מבלי שהתכולה תיפגע. בין אם החלטתם לארוז בעצמכם או בין אם תבחרו שעובדינו המיומנים יארזו את תכולת דירתכם אנחנו נספק לכם את הארגזים וחומרי האריזה בכל כמות שתידרש.  

כאשר אתם מתקשרים אלינו לקבלת הצעת מחיר איננו נותנים הצעות מחיר בטלפון. אנחנו שולחים נציג מטעמנו, ללא כל התחייבות כספית, שמגיע אל בית הלקוח, מעריך את כמות החפצים שיש לארוז ולהעביר. כך, הצעת המחיר תהיה אמינה ומדויקת ולא תהינה הפתעות של הרגע האחרון לא לכם ולא לנו. תקבלו כמות מספקת של כל החומרים הדרושים לאריזה, ואנחנו נדע איזה גודל משאית להעמיד לצורך שינוע התכולה בצורה הטובה, היעילה והבטוחה ביותר.

אריזת דירה היא מיומנות מיוחדת. כדי שטלטולי הדרך בעת ההובלה לא יפגעו בחפצים רגישים כמו סט הפורצלן, המראות או אהילים אנחנו ממליצים לכם להשתמש ב שירותי אריזה מקצועיים שאותם אנחנו מספקים באמצעות חברת הבת אריזת דירות בטוחה. עובדינו יארזו את כל תכולת הבית ביום אחד. ניתן להזמין גם מיון ו סידור הבית החדש בתוספת תשלום. הדבר יפתור אתכם מעבודה מאומצת, וישאיר לכם את הזמן לסידורים ובסוף היום תוכלו לשים את הראש במיטה מסודרת ולישון בראש שקט.

אנחנו, חברת אריזת דירות בטוחה נספק לכם את כל בעלי המלאכה הדרושים. נגר לעבודות פרוק והרכבת רהיטים, חשמלאי לפרוק האהילים והנברשות והרכבתם בביתכם החדש, מומחים באריזה ושינוע של חפצים גדולים ורגישים כמו פסנתר, ומעצבת שתיתן את המגע האחרון לעיצוב מעונכם החדש.

הובלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *