שרותי אריזה מקצועיים

packing_200_008אתם עוברים דירה? נוסעים לתקופה ארוכה לעבוד בחו”ל? רוצים להשכיר את ביתכם? זה הזמן לשכור שירותי אריזה מקצועי ומהימן. נשאלת השאלה ריך מוצאים שרות כזה ואיך יודעים שהוא מהימן?
הדרך הטובה ביותר היא כמובן, המלצות של משפחה או חברים, אנשים שעברו לאחרונה דירה. אבל גם אם אינכם מכירים אף אחד שהשתמש לאחרונה בחברת הובלה שיש לה שירותים נלווים אתם יכולים לעשות מספר ברורים בעצמכם.

בבואכם לחפש שירותי הובלה ואריזה יש לברר כמה דברים:
– הותק של החברה,
– סוג המשאיות שיש ברשותה,
– האם הם מבטחים את התכולה,
– ממתי הבטוח תקף ומתי הוא מסתיים,
– כמה זמן לפני המעבר בפול מספקים את חומרי האריזה,
– האם יש להם צוות אריזה הכולל בעלי מקצוע כגון נגר
– האם יש לחברה צוות של סידור בית המיומן בפירוק הרכבה וסידור ארונות.

לחברתנו “חברת הגלגל” יש ניסיון של יותר מארבעים שנה. ברשותנו משאיות בגדלים שונים לכל כמות ציוד, מחסנים מרווחים ותאי אחסנה מאובטחים שממוקמים במרכז הארץ, יש לנו צוותים מיומנים של אריזת דירה ופירוק וצוותים של סידור הבית.

אם אתם אנשים עובדים, הורים לילדים קטנים ובלי מיומנויות טכניות, רצוי שלקראת מעבר דירה תעזרו בצוות שרותי אריזה. לפני הגעת הצוות רצוי לעשות עבודת מיון. כל כלי שלא היה בשימוש זמן רב, כל בגד שלא לבשתם כבר שנים מסיבות של אופנה, או שכבר לא מתאים למידותכם לתת לנצרכים. צעצועים שכבר אינם מתאימים לגיל הילדים או שחלקים חסרים בו להוציא מהבית. עשו את העבודה בלי רחמנות, ממילא תתחילו לאגור שוב בביתכם החדש. משימה נוספת לפני הגעת הצוות היא לסמן כל חדר בעזרת פתקים, למי הוא שייך וכך גם כל ארון. הדבר יקל על צוות שרותי אריזה.

יום לפני המעבר או באותו יום, (תלוי בגודל הדירה או הבית ובכמות הדברים שיש לארוז) הצוות יגיע עם כל חומרי האריזה, נגר יפרק את הארונות, יתר הצוות יכניס לארגזים את החפצים והבגדים והדבר האחרון שייארז הוא הקפה, הסוכר והכוסות, כך שתוכלו לשבת במטבח ולחכות לסיום העבודה ואז לנסוע בעקבות המשאית. צוות שירותי אריזה דואג לאריזה בטוחה של כל החפצים השבירים כך שיגיעו בביטחה למיקומם החדש ובסופו של יום תהיו עם כל הציוד בביתכם החדש.

home_organizing_570_010

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *