ארוז חדר אחר חדר
המפתח לפרודוקטיביות באריזה הוא להפסיק לחשוב על הבית כולו ובמקום זאת להתמקד באזור אחד בכל פעם.

כעת, לאחר שארזת את יצירות האמנות והפריטים העדינים שלך, ארז את שאר הבית שלך על ידי מעבר חדר אחר חדר, ובתוך כל חדר, מגירה אחר מגירה ומדף אחר מדף. כשאתה אורז, קבץ פריטים כמו יחדיו וארגן את הארגזים שלך לפי החדר או האזור של הבית החדש שאליו הם ייכנסו.
התחל עם המטבח שלך
עם מכשירי חשמל גדולים כמו סירי חרס וטוסטר אובן, בתוספת כלים שבירים וכלי זכוכית, אריזת המטבח מייגעת וגוזלת זמן.

ארוז מה שאתה יכול מראש מלבד כמה מצרכים כמו מכונת הקפה, כמה צלחות, חטיפים וכמה כלי כסף.

תנסו לייעל את תהליך האריזה
בזמן שאתם אורזים, הניחו בצד את כל מה שאתם רוצים לתרום או לזרוק. התייעץ עם הרשימה שלך תוך כדי נסיעה והיה כנה עם עצמך לגבי הדברים שכבר לא משרתים אותך. אין טעם לעבור את הזמן והמאמץ של אריזת (ופירוק) פריטים שאתה כבר לא רוצה או צריך.

שמור על אספקה ​​נוחה
אספו מראש ציוד אריזה, ניילון בועות ונייר אריזה במידת האפשר. אתה יכול לשמור חומרי משלוח מחבילות שאתה מקבל בדואר אם אתה יודע שתעבור לבית החדש שלך בקרוב.

הגן עם מגבות
אין ניילון בועות? אין בעיה. השתמשו במגבות כדי לעטוף פריטים עדינים ולספק ריפוד. זה אולי לא חסין תקלות כמו אריזת בועות, אבל זה אמור לספק הגנה מסוימת במעבר.

אם אין לך נייר אריזה, אתה יכול באותה מידה לעטוף כוסות ואגרטלים בנייר עיתון. רק דעו שהדיו עלול להכתים על הזכוכית ותצטרכו לנגב אותו.
השתמש בשקיות אשפה
טען פריטים רכים וגמישים כמו מגבות, שמיכות, בגדים מקופלים ונייר טואלט לתוך שקית אשפה במקום לקופסה. שקיות אשפה מכילות יותר מקופסאות והן יכולות להידחס כדי למלא את החלל במכונית או במשאית הנוסעת שלך.

במקום שקיות אשפה, אתה יכול גם להשתמש בשקיות קניות כדי למלא חפצים. לרובנו יש עשרות מהם יושבים בסביבה. אם אין לך מספיק קופסאות קרטון לאריזה, ניתן להשתמש בשקיות שקיות במהירות עבור מהלך עשה זאת בעצמך.

שמור את הבגדים שלך על קולבים
במקום לקפל ולארוז את המעילים, השמלות והחולצות (והקולבים בהתאמה), השתמשו בשקית אשפה כדי לעטוף אותם, ותותירו את ווי המתלה מבצבצים מהחלק העליון של השקית.

למלא תיקים ומזוודות
נצלו את השטח המת בתיקים, בתיקים ובתיקי החוף שלכם על ידי מילוים במוצרי טואלטיקה, מוצרי יופי, ספרים, מצעים ושאר חפצים שאינם נשברים.

תווית קופסאות מתוך מחשבה
תיוג הארגזים שלך הוא המפתח לפריקה ללא מתח. השתמש בטוש כדי לכתוב את תוכן הקופסה, את החדר אליו היא תיכנס, והערות מיוחדות כמו “פתח תחילה” או “שביר”.

אם אתה הולך לחנות כדי לאסוף ציוד אריזה, אולי תרצה לאסוף כמה תוויות מודפסות מראש. כך אתה לא צריך להשקיע כל כך הרבה זמן בכתיבת מה שהוכנס בכל קופסה.